Yüksel Yıldırım: "Pivot forvet transferini önümüzdeki hafta başında yapacağız"

SAMSUN (İHA) - Samsunspor Başkanı ve sahibi Yüksel Yıldırım, önümüzdeki hafta merkezi taşıyacaklarını söyledi.

Yüksel Yıldırım: "Pivot forvet transferini önümüzdeki hafta başında yapacağız"
05 Ağustos 2022 - 23:53
Yüksel Yıldırım: “Pivot forvet transferini önümüzdeki hafta başında yapacağız”, En son ajansdan gelen bilgilere göre: SAMSUN (İHA) - Samsunspor Başkanı ve sahibi Yüksel Yıldırım, önümüzdeki hafta merkezi daha ileriye taşıyacaklarını söyledi.
Spor Toto 1. Lig'in takımlarından olan Samsunspor, bu transfer sezonunda 15 yeni oyuncu transfer etti ve 14 oyuncu ile ayrıldı. Kırmızı-beyazlıların şu anki kadroda yer alan Tomane Mendes'in forvet hattına transfer olmasının yanı sıra geçtiğimiz sezon 1. normal sezonun en çok gol atan oyuncusu Ahmet Sagat ve Fransız forvet Gaetan Laura. Cumhurbaşkanı Yüksel Yıldırım, bir yabancı merkez daha alacaklarını açıkladı.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yüksel Yıldırım, "1.Spor Toto Ligi'nin başlamasına artık bir hafta kaldı. Tek eksiğimiz olan forvet transferimizi önümüzdeki hafta başında lige hazırlamak istiyoruz. Güzel bir çilek nakli üzerinde çalışıyoruz. Ama çilek bulmakta zorlanıyoruz. Futbol Geliştirme Direktörü Batu Kaplan'a inanıyoruz."

Geniş bir şekilde, Yüksel Yıldırım: “Pivot forvet transferini önümüzdeki hafta başında yapacağız” başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum