Üç Kuruş 5. son bölüm final sahnesi! Kartal'ı gözyaşlarına boğan olay! Efe teselli etti

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş, 5.

Üç Kuruş 5. son bölüm final sahnesi! Kartal'ı gözyaşlarına boğan olay! Efe teselli etti
30 Kasım 2021 - 02:45

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş, 5. bölümüyle 29 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Mafya lideri Kartal ile Organize Şube'de komiser Efe çevresinde geçen olaylar konu alındığı Üç Kuruş'un son bölümünde, hızlı katil İrfan'ın son kurbanı Kadir oldu.

Üç Kuruş (6)(7)

EFE'NİN HAREKERİ LEYLA'YI YIKTI!

Üç Kuruş son bölünde Efe ile akşam yemeği ayarlayan Leyla bununla beraber Efe'nin anne ve babasını da mekana gösteri etmişti. Anne ve babasını gören Efe mekana girmek istemeyince Leyla acı gerçeklerle yüzleşti. Babasıyla yüzleşen Efe burada ona benzetilmesiyle sinirlenirken babasına benzemediğini söyledi. Efe'ye kendisiyle başkalarının yanına birlikte görülmekten utandığını söyleyen Leyla ile gözyaşlarına boğuldu.

ÜÇ KURUŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Efe, burunlarının dibine değin girmiş olan katilin izini sürmeye çalışırken kendini Kartal'ın nikah telaşının ortasında bulur.

Üç Kuruş (7)(7)

Kartal, Nezih'e aleyhinde son kozu olan bu düğünü sağ salim tamama erdirmek için uğraşırken katilin mahallede olabileceğini öğrenir. İrfan ise bir sonraki hedefinden edindiği bilgiyle Efe ve Kartal'ı şaşırtıcı bir planın içine sürükler.

Üç Kuruş (3)(13)

Leyla kadar sınava tabi tutulan Efe'ye gelen esrarengiz bir mesaj Kartal'ı tam da düğün gününde şoka uğratır.

Üç Kuruş (1)(16)

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad'ın imzası yer alan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki 'Üç Kuruş'un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Başarı Algöz, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Gezgin, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile artist isimler buluşuyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum