The Wanted grubu üyesi ünlü şarkıcı Tom Parker hayatını kaybetti - kars haber

The Wanted grubunun Instagram hesabından yapılan açıklamada Tom Parker için "O bizim kardeşimizdi, hissettiğimiz kayıp ve endişe kelimelerle ifade edilemez" denildi. Parker'ın eşi Kelsey Hardwick de Instagram hesabında yaptığı paylaşımda vefat haberini doğruladı ve "Fazla üzgün

The Wanted grubu üyesi ünlü şarkıcı Tom Parker hayatını kaybetti - kars haber
31 Mart 2022 - 01:50

The Wanted grubunun Instagram hesabından yapılan açıklamada Tom Parker için "O bizim kardeşimizdi, hissettiğimiz kayıp ve endişe kelimelerle ifade edilemez" denildi.

Parker'ın eşi Kelsey Hardwick de Instagram hesabında yaptığı paylaşımda vefat haberini doğruladı ve "Fazla üzgünüz. Tom'u bugün erken saatlerde, tüm ailesi yanındayken kaybettik. Kalplerimiz kırık. Tom bizim dünyamızın merkezindeydi, onsuz bir hayatı hayal bile edemiyoruz. Onun bulaşıcı gülümsemesini, enerjisini hiç unutmayacağız. Yardım olan herkese teşekkür ediyoruz. Son anına dek savaştığını bilmenizi istiyoruz. Tom seninle sonsuza değin kibir duyacağım" ifadesine yer verdi.

277694343_1691356181221481_4862305042212337361_n

İleri safha beyin kanseri teşhisi konulan Parker bir süredir bu hastalıkla mücadele ediyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Kelsey ???? Parker (@being_kelsey)'in paylaştığı bir gönderi


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum