TGRT'nin paylaşımları yorumlara kapatıldı haberi

Sedat Peker ’e ait olduğu iddia edilen Twitter hesabının paylaşımı sonrası TGRT ve Türkiye Gazetesi Twitter hesabını yorumlara kapattı.

TGRT'nin paylaşımları yorumlara kapatıldı haberi
28 Haziran 2022 - 00:13

Sedat Peker ’e ait olduğu iddia edilen Twitter hesabının paylaşımı sonrası TGRT ve Türkiye Gazetesi Twitter hesabını yorumlara kapattı. İktidara yakınlığıyla tanınan gazeteci Cem Minik ’ün ise canlı yayınına yorum yapanlar engellendi.

AKTÜEL 27.06.2022 23:54 TGRT'nin paylaşımları yorumlara kapatıldı

Birleşik Arap Emirlikleri ’nde yer alan suç örgütü lideri Sedat Peker ’e ait olduğu iddia edilen ‘Freud ’un Talebesi ’ hesabından dün bir paylaşımda bulunulmuştu.

Video paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Cumhuriyet ’te bulunan habere tarafından İhlas Holding ve TGRT ’nin yöneticisinin de olduğu iddia edilen video paylaşımı sonrası İhlas Holding ’e alt TGRT ve Türkiye Gazetesi Twitter hesabını yorumlara kapattı.

öte taraftan Cem Minik ’ün Peker ’e karşın ‘Blöf yapıyor, elinde evrak falan değil ’ sözlerinin de açıklama edildiği Twitter paylaşımı sonrası Minik ’ün programının canlı yayınına yorum yapanlar ise engellendi. Kullanıcılar postları alıntılayarak tweet atmaya başladı.

Günün Kayda Değer Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum