Survivor'da kim elendi? 27 Haziran Survivor'a veda eden yarışmacı kim oldu? haberi

Survivor'da finale adım adım ilerleyen yarışmacılar elenmemek için parkur performanslarını zorluyor.

Survivor'da kim elendi? 27 Haziran Survivor'a veda eden yarışmacı kim oldu? haberi
28 Haziran 2022 - 02:35

Survivor'da finale adım adım ilerleyen yarışmacılar elenmemek için parkur performanslarını zorluyor. Survivor'da 27 Haziran akşamında bir yarışmacı daha hayallerine veda etti. Peki Survivor'da kim elendi? 27 Haziran Survivor'a veda eden yarışmacı kim oldu? İşte merak edilenler...

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da Nagihan Karadere'nin elenmesiyle son beşe kalan yarışmacılar Adem, Ayşe, Batuhan, Hikmet ve Nisa olmuştu. Gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunları ve eleme konseyleri sonucunda potaya giren ilk isim Nisa olmuştu. İkinci eleme konseyinde aday Hikmeti üçüncüsünde ise Adem oldu. Sms sıralamasına kadar oyu diğerlerinden daha az olan Hikmet Tuğsuz, Survivor 2022 All Star'a veda etti.

"BURAYA KADARMIŞ"

Survivor macerasını beşinci olarak noktalayan Hikmet Tuğsuz şu ifadeleri kullandı: "2019'da yarım kalan bir hikayem vardı sakatlanmıştım. 3 yıllık çare sürecimde siz yanımda olmuştunuz. Burada bana destek veren herkese teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Burada yada Türkiye'de elenmemin, kazanan olamadıktan sonra anlamı yoktu. Son zamanlarda performansım düştü buraya zorluklarla geldim. Yapacak bir şeyim değil buraya kadarmış"

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum