Son dakika: MSB acı haberi duyurdu! 1 askerimiz şehit oldu haberi

MSB'den yapılan açıklamada "Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 28 Haziran 2022 tarihinde, teröristlerce yapılan taciz atışı sonucunda, kahraman silah arkadaşımız İs.Uzm.Çvş.

Son dakika: MSB acı haberi duyurdu! 1 askerimiz şehit oldu haberi
28 Haziran 2022 - 19:00

MSB'den yapılan açıklamada "Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 28 Haziran 2022 tarihinde, teröristlerce yapılan taciz atışı sonucunda, kahraman silah arkadaşımız İs.Uzm.Çvş. Abdullah BAYRAM şehit olmuştur." ifadelerine yer verildi.

Bakanlığın açıklamasının devamında şunlar kaydedildi:

"Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah ’tan rahmet, karamsar ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve tahammül dileriz."

Bakanlıktan bugün yapılan bir diğer açıklamada teröristlerin taciz atışlarının cezasız kalmadığı belirtilerek "Suriye ’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan 2 PKK/YPG ’li terörist, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından etkisiz hâle getirildi" ifadeleri kullanılmıştı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum