SON DAKİKA | Merak ediliyordu: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? haberi

Son dakika haberi: Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkıp çıkmayacağı vatandaşların bir süredir en çok merak ettiği konulardan bir tanesiydi.

SON DAKİKA | Merak ediliyordu: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? haberi
27 Haziran 2022 - 22:03

Son dakika haberi: Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkıp çıkmayacağı vatandaşların bir süredir en çok merak ettiği konulardan bir tanesiydi. Kabine toplantısının gündem maddelerinden bir tanesine de Kurban Bayramı tatili olmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısının ardından kameraların karşısına geçerek gündeme dair birbirinden manâlı açıklamalarda bulundu. Erdoğan yaptığı açıklamada "Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?" sorusunun yanıtını da verdi. İşte ayrıntı...

BAYRAM TATİLİ 9 GÜN OLDU MU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı tatilini peşine düşüp takip eden 13-14 Temmuz günlerinin yönetimle ilgili izin kapsamına alınacağını açıkladı. Erdoğan, bayram tatiliyle ilgili açıklamasında "Kurban Bayramını takip eden günler ile 15 Temmuz arasındaki çarşamba ve perşembe günlerinin yönetimsel izin kapsamına alınacağı haberini sizlerle paylaşmak istiyorum." dedi. Buna kadar Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu.

e1


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum