Son dakika: İstanbul'da trafik yoğunluğu! Durma noktasına geldi haberi

Son dakika haberi...

Son dakika: İstanbul'da trafik yoğunluğu! Durma noktasına geldi haberi
18 Mayıs 2022 - 19:51

Son dakika haberi... İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında trafik yoğunluğu yaşanıyor. Sağanak ve fırtınanın yer yer etkili olduğu kentte trafik yoğunluğu yüzde 90'a çıktı.

KÖPRÜLERDE AŞIRILIK

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde her iki yönde trafik yoğunluğu gözleniyor.

D-100 kara yolu Ankara istikametine içten Zeytinburnu'ndan başlayan aşirilik, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne değin devam ediyor. TEM otoyolunda Gaziosmanpaşa'da başlayan trafik yoğunluğu da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne değin sürüyor.

Beyoğlu, Karaköy sahil kesimindeki yoğunluk ise aralıklarla Sarıyer'e kadar devam ediyor.

Anadolu Yakası'nda D-100 kara yolu Göztepe ve Kartal mevkileri arasında her iki istikamette de bazı noktalarda trafik durma noktasına geldi.

TEM otoyolu Ankara istikametinde Ataşehir bölgesi, Edirne istikametinde ise Sancaktepe bölgesinde trafik yoğunluğu oluştu.

D-100 Ankara ve Edirne istikametlerinde Çağlayan ve Edirnekapı mevkilerinde de trafik yoğunluğu gözleniyor.

Pendik'te D-100 kara yolu Kaynarca ve Güzelyalı mevkileri ile Tuzla Orhanlı'da TEM otoyolu İstanbul yönünde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Şiddetli rüzgar ve yağıştan dolayı yayaların bazı noktalarda yürümekte zorluk çektiği görülüyor.

giderken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cep Trafik uygulamasına kadar kentteki trafik yoğunluğu yüzde 90'a değin çıktı. (AA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum