Son dakika: ''Fatih Terim Galatasaray'da, hayırlı olsun'' haberi

Son dakika haberleri...

Son dakika: ''Fatih Terim Galatasaray'da, hayırlı olsun'' haberi
25 Mayıs 2022 - 11:04

Son dakika haberleri... Galatasaray'da seçime bundan böyle 3 haftadan az bir vakit kaldı. Ertelenen kongre öncesi aday olmayan, fakat 11 Haziran'daki tercih için listesini veren, bir önceki kongrenin adaylarından Metin Öztürk'ü de listesine alan Dursun Özbek, takımı yerli bir hocaya emanet etmeyi düşünüyor.

FATİH TERİM'E SÜRPRİZ TELEFON

DSJn8RjX4AImaYU

Galatasaray'ın eski başkanının gündemindeki 1 numaralı isim, hiç şüphesiz Fatih Terim. Aralık 2017'de takımın başına getirdiği, ama kendi kararıyla yaptırdığı erken seçimi kaybedince sadece 1 ay çalışabildiği Terim'le yarım kalan hikayeyi bitirmek isteyen Özbek, kayda değer bir adım attı.

Fanatik'in haberine kadar; Fatih hocayla telefonda görüşen Dursun Özbek, gelecek planlarını, proje ve hedeflerini ayrıntılı bir şekilde anlattı.

CEVABI MERAKLA BEKLENİYOR

fatih-terim-dursun-ozbek_5479

Sezon başında Burak Elmas'la takımı gençleştirme projesine başlayan, ancak ligde ve kupada yaşanan hayal kırıklığının arkasından görevine son bahşedilen Fatih Terim, ayrılırken, "Son imzam" ifadesini kullanmıştı. 68 yaşındaki çalıştırıcının, Özbek'e vereceği cevap merakla bekleniyor.

Dursun Özbek'in, Fatih Terim'le anlaşma sağlayamaması halinde rotayı Okan Buruk'a çevireceği öğrenildi. Buruk da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Artık Galatasaray için hazırım" mesajını yollamıştı. Ayrıca Özbek yönetimindeki çoğu ismin Okan Buruk tercihine daha sıcak yaklaştığı da gelen haberler aralarında.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum