Otel, savaş alanına döndü! Bodrumspor futbolcuları panik içinde... haberi

TFF 2.

Otel, savaş alanına döndü! Bodrumspor futbolcuları panik içinde... haberi
23 Mayıs 2022 - 13:26

TFF 2. Lig Play-off rövanşı için Bayburt'a dışarı giden Bodrumspor'a saldırı girişiminde bulundular. Bodrumspor, şehrin idari amirlerini ve emniyetini bu tehlikeli koşul nedeniyle uyararak, tedbir almaya ziyafet etti. Cuma günü oynanan birincil maçta Bayburt Özel İdaresi'ni 3-1 mağlup eden Bodrumspor, yarınki rövanş için Bayburt'a geldi. Oysa birincil maçın ardındaki Bayburt'un 2. Başkanı Muhammet Karaoğlu'nun yaptığı talimatlar sonrası gerilimli bir atmosfer oluştu.

"BODRUM'DA TAŞ ATILDI" İDDİASI

1515400-takimin-kaldigi-oteli-basmaya-geldiler-628abc906a11c

Karaoğlu, Bodrumspor taraftarının taş attığını bahis ederken, rövanş için de bütün esnaftan dükkanlarını kapatarak maça gelmelerini istedi. Karaoğlu ’nun yaptığı açıklamaların ardından, taraftarlar sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla huzursuz olayların yaşanabileceğinin sinyalini verdi.

İKİ DEFA OTELE GİRMEYE ÇALIŞTILAR

spor-bodrumspor-un-kaldigi-otele-saldiri-14961460_osd

Rövanş için Bayburt'a gelen Bodrumspor'un kaldığı otelin önüne dışarı giden bir grup taraftar, argo tezahüratlar yapıp, sloganlar atarak, içeri girmeye çalıştı. Maytap ve havai fişek de kullanan taraftarlar, iki defa otelin içine girmeye teşebbüs etti. Durum yerine güvenlik güçleri saldırganları güçlükle uzaklaştırabildi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum