Okan Buruk kafaya koydu, Galatasaray'ı şampiyon yapacak! Paket haline transfer sürprizi... haberi

Galatasaray'da Okan Buruk işe süratli başladı.

Okan Buruk kafaya koydu, Galatasaray'ı şampiyon yapacak! Paket haline transfer sürprizi... haberi
28 Haziran 2022 - 08:37

Galatasaray'da Okan Buruk işe süratli başladı. Aktarma çalışmalarına yön vermeye başlayan tecrübeli çalıştırıcı raporlarını yönetime iletti. Orta sahasını güçlendirmeyi hedefleyen Okan Buruk, Benfica'nın yıldızı Joao Mario'yu çok istiyor.

KİME NİYET, KİME KISMET!

haris-seferovic-depophotos-1839960

Joao Mario'nun transferi için Lizbon'a gittiği bahis edilen Cenk Ergün'ün Seferovic için de görüştüğü belirtildi. Portekiz kaynaklarında yer alan haberlerde, maliyeti dolayısıyla Benfica'nın elden çıkartmak istediği Seferovic için Galatasaray'a paket biçiminde bir teklifte bulunacağı iddia edildi. Sarı-kırmızılıların Joao Mario ile anlaşması durumunda Seferovic de bu transfere dahil olacak.

124 GOL 45 ASİST

resized_539fc-ab167b7dsef

Kariyeri her tarafında 422 maça çıkan golcü oyuncu 124 kez fileleri sarsarken 45 kere de asist yapma başarısı gösterdi. Galatasaraylı taraftarlar bu transfer iddiasının ortaya atılması üzerine sosyal medyada "Gelirse her maç gol atar. Türkiye'de Ronaldo etkisi yaratır" yorumlarında bulundu.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum