Müge Anlı canlı yayında duyurdu! İşkence edilerek öldürülmüşlerdi... Şen kardeşler cinayetinde yeni gelişme

Faili bilinmez olaylar ve kayıpların arandığı Müge Anlı'nın programında 2020 yılında barbarca öldürülen Neşeli kardeşler cinayetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Müge Anlı canlı yayında duyurdu! İşkence edilerek öldürülmüşlerdi... Şen kardeşler cinayetinde yeni gelişme
13 Ocak 2022 - 16:53

Faili bilinmez olaylar ve kayıpların arandığı Müge Anlı'nın programında 2020 yılında barbarca öldürülen Neşeli kardeşler cinayetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İki ihtiyar kardeşin farklı alanlara yönlendirilmiş işkencelere maruz kalarak vahşice katlediği bilinirken o gün bugündür katil kim sorusuna cevap aranıyor. İki kardeşin, 2020 yılında evlerinde gaddarlık gördükleri ardından ise vahşice katlediği ortaya çıkmıştı. Bugün bulunan programda ise Müge Anlı eline ulaşan bir bilgiyi paylaştı.

Durum sonrası ''evdeki telefonlar nerede?'' sorusuna yanıt aranmıştı, 4 tane telefonun çalındığı bilgisi paylaşılmıştı. Anlı bugün canlı yayında, yapılan çalışmalar sonrası telefonların satıldığı, net olmasa da bir şüphelinin saptama edildiği kaydedildi.

KEYIFLI KARDEŞLERİN SIR ÖLÜMÜ! CİNAYETİ AKRABA MI İŞLEDİ?

Anlı, laf konusu şüphelinin bir dönem hırsızlıktan cezaevinde yer alan, ailenin akrabası olduğu bilgisine ulaşıldığını, cinayetin de yeniden hırsızlık nedeniyle işlenildiğinin üzerinde durulduğunu söyledi.

Screenshot_15

NE OLMUŞTU?

Hatay'da 2020 yılında Hüseyin Neşe Saçan ve Mehmet Neşe Saçan kardeşler, kesici aletlerle işkenceye uğrayarak öldürüldü. Neşe Saçan kardeşlerin öldürülmeden önce suç oluşturan darp edildiği ortaya çıkarken olay yerine ait görüntülerin dehşet olduğunu açıklayan Hüseyin Neşelendirici'in kızı Ganime Çırçır, bakıcı Emel Cengiz'in olayın ardından temizlik yaptığını belirtmişti.

NEŞELENDIRICI KARDEŞLERİN KATİLİ KİM?

Kan gölüne dönen evde hiçbir ayak izinin olmamasına da şüpheyle yakında olacak olan Hüseyin Neşelendirici'in kızı Ganime Çırçır aynı zamanda "Durum derhal hiçbir şey duymamış. Hiçbir şey duymadığı evde parmak kopmuş, kafatasları kırılmış, çoğu yer indirilmiş. Bunları duymaması imkansız. Duymasa bile kalkıp yardım isterdi" Sözleri ile korkunç cinayette okları bakıcıya yöneltmişti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum