MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 1 şehit - kars haber

Pençe-Kilit Operasyonu'nda Piyade Sözleşmeli Er Selman Güler'in teröristler kadar yerleştirilen el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması sonucu şehit olduğu ve 3 askerin yaralandığı bildirildi. Ulusal Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Pençe-Kilit O.

MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 1 şehit - kars haber
13 Mayıs 2022 - 22:30

Pençe-Kilit Operasyonu'nda Piyade Sözleşmeli Er Selman Güler'in teröristler kadar yerleştirilen el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması sonucu şehit olduğu ve 3 askerin yaralandığı bildirildi.

Ulusal Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristler kadar evvelden yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu kahraman tabanca arkadaşımız Piyade Sözleşmeli Er Selman Güler şehit olmuş, 3 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Zarar Görmüş personelimiz hemen hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve dayanma, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz."

pic.twitter.com/K7Y6r46IwT

— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) May 13, 2022

(AA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum