Milan, Ibrahimovic hayranlarını yasa boğdu! 8 ay sahalardan uzak kalacak haberi

Milan, Ibrahimovic'in dizinden ameliyat edildiğini ve 7-8 ay sahalardan uzakta kalacağını açıkladı.

Milan, Ibrahimovic hayranlarını yasa boğdu! 8 ay sahalardan uzak kalacak haberi
25 Mayıs 2022 - 18:27

Milan, Ibrahimovic'in dizinden ameliyat edildiğini ve 7-8 ay sahalardan uzakta kalacağını açıkladı. 41 yaşındaki yıldız oyuncunun futbol kariyerini bitirip bitirmeyeceği az önce bilinmiyor.

HAKAN'A ŞAKA YOLLU GÖNDERME YAPMIŞTI

zlatan-ibrahimovic-hakan-calhanogluna-satasti-m8PzQFqq

İtalya'da 11 yıl daha sonra Serie A şampiyonluğu yaşamış Milan'ın kutlamalarında milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'na tepki vardı. Geçen sezon Milan forması giyen ve sezon başı Inter'e transfer olan Çalhanoğlu'nu, eski takım arkadaşı Zlatan Ibrahimovic hedef göstermişti.

3 sezon Milan ’da forma giydikten daha sonra sezon başında ezeli rakipleri Inter ’e aktarma olan milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, sezonu ikinci sırada tamamladı. Milan ile şampiyonluğa ulaşan İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic, şampiyonluk kutlamasında eski takım arkadaşı Hakan Çalhanoğlu ’na gönderme yapmayı unutmamıştı.

Üstü açık otobüste mikrofonu eline alan Ibrahimovic, önce “Hakan'a bir mesajınız var mı?” dedi. Taraftarların tepkisinin arkasında hızını alamayan İsveçli “Duyamıyorum! Hakan ’a mesaj gönderin!” sözlerini sarf etmişti.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum