Kolları ve bacakları kesik halde bulunmuştu! 42 yaşındaki mühendisle ilgili sır perdesi aralandı

Durum, dün saat 19.00 sıralarında Sağlık Mahallesi Poyraz Sokakta meydana geldi.

Kolları ve bacakları kesik halde bulunmuştu! 42 yaşındaki mühendisle ilgili sır perdesi aralandı
25 Kasım 2021 - 19:23

Durum, dün saat 19.00 sıralarında Sağlık Mahallesi Poyraz Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde yer alan 5 katlı apartmanın ambar olarak kullanılan antre kısmında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Depodan çıkan alevleri görebilen vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri tarafından apartmanda yaşayan vatandaşlar terhis edildikten sonra itfaiye ekipleri söndürme çalışması başlattı. Ekipler, apartmanın deposunda meydana çıkan yangını kısa süreli egzersiz sonunda söndürdü.

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR

İtfaiye ekipleri yangın söndürme çalışmalarının arkasında tahlil yapmak için el fenerleriyle depoya girdi. Depoda kan izlerinin olduğunu gören ekipler, ayrıntılı incelemede yerde uyuşuk yatan bir kişi olduğunu fark etti. İtfaiye ekiplerinin dışarı çıkardığı şahsın apartman sakinlerinden Erdal D. (42) olduğu belirlendi. Dumandan etkilenen ve kollarında kesikler olduğu görülen Erdal D., sağlık durumu ekiplerinin birincil müdahalesinin peşinde tedavisi için İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acele Servisine kaldırıldı. Erdal D. ’nin yaşamsal tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ

Erdal D. ’nin yangın çıkan depoda güya çıplak halde kolları ve bacaklarında kesikler olduğunun belirlenmesi üstüne, Durum Yeri İnceleme ve Cinayet Ofis Amirliği ekipleri çözümleme başlattı. Şahsın bir başka biri tarafından zarar verildikten daha sonra depoya götürüldüğü şüphesi üstüne egzersiz başlatan ekipler, şahsın intihar girişiminde bulunmak için önce kendine hasar verdiğini, gerisinde da tinerle depoyu ateşe verdiğini belirledi. Erdal D.'nin kentteki bir halk kurumunda mühendis olarak çalıştığı ve psikolojik sorunları olduğu öğrenildi.

Kaynak: İHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum