Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu'dan olay çıkış! "Yetersizsiniz" haberi

Kiralık Aşk dizisiyle tanınan Onur Büyüktopçu bu diziden sonradan Jet Sosyete, Menajerimi Ara gibi projelerde konuk oyuncu olarak da yer aldı.

Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu'dan olay çıkış! "Yetersizsiniz" haberi
18 Mayıs 2022 - 17:45

Kiralık Aşk dizisiyle tanınan Onur Büyüktopçu bu diziden sonradan Jet Sosyete, Menajerimi Ara gibi projelerde konuk oyuncu olarak da yer aldı. Ayrıca Çarkıfelek, Yemekteyiz, Gelinim Mutfakta gibi popüler yarışma programlarının sunuculuğunu da üstlendi. 40 yaşındaki oyuncu ve sunucu Büyüktopçu, dizi piyasasına sitem etti.

"KOMEDİYİ KÜFÜR ZANNEDEN YAPIMCI VE SENARİSTLER..."

Övünç Büyüktopçu, Instagram hesabının öykü kısmından dizi senaristleri ve yapımcılarına sitem etti. Büyüktopçu'nun siteminde şu ifadeler yer aldı. "Bu değin espri sever bir milletten komedi dizisi çıkmaması ne ilgi çekici... Çoğu insan da benim gibi düşünüyor bence. Fakat komediyi 'küfür' zanneden yapımcı ve senaristler gerçekte... Çünkü yetersizsiniz..."

Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu'dan olay çıkış!

öte taraftan Büyüktopçu'nun, paylaşımında kusma emojisi kullanması dikkat çekti.

Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu'dan olay çıkış!

ÖVÜNÇ BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

İstanbul doğumlu 40 yaşındaki Iftihar Büyüktopçu'nun babası Çankırılı, annesi Balkan göçmenidir. 2003'te yayınlanan Lise Defteri adlı dizide Yusuf rolünü canlandırarak oyunculuğa adım attı. Memleket Hikayeleri, Hürmüz Gelin gibi sinema filmlerinde başrol oynadı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum