Kan donduran vahşeti itiraf etti! Ortağını öldürüp, cesedi ormana bırakmış haberi

Kan donduran durum Çanakkale'nin Ezine ilçesi Sarısöğüt Mahallesi'nde yaşandı.

Kan donduran vahşeti itiraf etti! Ortağını öldürüp, cesedi ormana bırakmış haberi
28 Haziran 2022 - 16:13

Kan donduran durum Çanakkale'nin Ezine ilçesi Sarısöğüt Mahallesi'nde yaşandı. Kısa vakit önce sözlendiği ve bayramda nişanlanacağı öğrenilen Hakkı Şahin için yakınları, 24 Haziran'da güvenlik güçlerine kayıp ihbarında bulundu. İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, aranan Şahin'in GSM hattının en son Çan ilçesi Kızılelma köyünde sinyal verdiğini tespit etti. Şahin ile en son görüşen ve bölgeye beraber gittikleri aşina Gökhan Girgin, Sarısöğüt Mahallesi top sahası önünde polis kadar yakalandı.

4beb5398df179e6a645cf53e01873234

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanan Girgin, 21 Haziran'da Hakkı Şahin ile araçla Çan'ın Kızılelma köyüne gittiklerini, yolda Şahin'i göğsünden, karnından, belinden ve kafasından tüfekle ateş ederek öldürdüğünü, kabahat aletiyle birlikte de durum yerine bırakıp kaçtığını söyledi. Kesin Olmayan Gökhan Girgin, Çan İlçe Jandarma Komutanlığı'na teslim edildi.

853f2992f5e393409bc8e7b762b2cfc7

Girgin ’in tanım ettiği, Kızılelma köyü yakınlarındaki ormanda arama yapan jandarma ekipleri, Hakkı Şahin'in cansız bedenine ulaştı. 8 gün sonradan yer alan Şahin'in cenazesi, savcının olay yerindeki incelemesinin gerisinde otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Değişken Gökhan Girgin'in, Çan İlçe Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemleri sürüyor.

(DHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum