İstanbul 'da kaybolan Seher Akkoyun kafeterya tuvaletinde ölü bulundu! Dikkat çeken 'şırınga' detayı - kars haber

Dehşete düşüren durum, saat 19.00 sıralarında Kağıthane Merkez Mahallesi ’ndeki bir kafeteryada meydana geldi.

İstanbul 'da kaybolan Seher Akkoyun kafeterya tuvaletinde ölü bulundu! Dikkat çeken 'şırınga' detayı - kars haber
31 Mart 2022 - 01:46

Dehşete düşüren durum, saat 19.00 sıralarında Kağıthane Merkez Mahallesi ’ndeki bir kafeteryada meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Eyüpsultan Güzeltepe Mahallesi ’nde yaşamış 26 yaşındaki Seher Akkoyun geçtiğimiz Cumartesi günü evden çıktı. Genç kızdan o andan itibaren haber alınmaması üzerine ailesi emniyete artan bir şekilde kayıp ihbarında bulundu. İhbar üstüne Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı.

AW582896_04

POLİS ADIM ADIM TAKİP EDİP BULMAYA ÇALIŞTI

Çalışmalar kapsamında ekipler, genç kızın yaşadığı binanın çevresindeki emniyet kamera görüntülerini incelemeye aldı. Araştırmalar sürdüğü esnada bugün akşam saatlerinde Seher Akkoyun, Kağıthane ’deki bir iş hanına girdi. Genç kız asansöre bildikten sonradan binadaki kafeteryaya giriş yaptı. Tuvalete yönelen genç kız yeniden açık havada çıkmadı.

AW582896_01

KAFETERYANIN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

Kafeterya çalışanları bir zaman sonradan temizleme için tuvalete girmek istedi. Kapının kilitli olduğunu fark eden çalışanlar, kilidi açıp içeriye girdiklerinde korkunç manzarayla karşılaştı. Genç kızın atıl yattığını görebilen çalışanlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine sağlık, Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Ofis Amirliği ve Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği ekipleri durum yerine geldi. Sıhhat ekipleri genç kızın bedeni üstünde yaptığı çalışmalar sonucunda hayatını kaybettiğini belirledi.

AW582896_02

CESEDİNİN YANINDA ŞIRINGA BULUNDU

Bunun üzerine polis ekipleri meslek hanı ve kafeteryanın emniyet kamera görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan araştırmalar sonucunda genç kızın binaya girdikten sonra asansörle kafeteryaya çıktığı ve tuvalete girdiği tespit edildi. Polisin genç kızın öldüğü tuvalette yaptığı incelemeler sonucunda cenazesinin yanına enjektör bulundu. Cumhuriyet savcısı ve durum yeri analiz ekiplerinin çalışmalarının gerisinde Seher Akkoyun ’un cenazesi muhakkak vefat sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Başkanlığı morguna kaldırıldı.

AW582896_03

Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

İHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum