iPhone kullanıcılarına "bizde de olsun" dedirtiyordu! Samsung'lardaki özelliğin iPhone'lara gelebileceği ortaya çıktı haberi

Apple, her yeni iPhone modeli birlikte yeni özellikler de sunuyor.

iPhone kullanıcılarına "bizde de olsun" dedirtiyordu! Samsung'lardaki özelliğin iPhone'lara gelebileceği ortaya çıktı haberi
25 Mayıs 2022 - 18:25

Apple, her yeni iPhone modeli birlikte yeni özellikler de sunuyor. Bu Nedenle kullanıcılarını hoşnut etmeye çalışıyor. Şirket, Eylül'de çıkması beklenen iPhone 14 ailesi için de aynı bir plan içerisinde. Yani kullanıcılarını memnun etmek için yeni özellikler ekleyecek. Fakat bu kapsamda garip bir iddia gündemde. O Kadar ama Apple'ın iPhone kullanıcılarının senelerdir olmasını istediği bir özelliği sonunda getirebileceği öne sürülmekte.

ALWAYS ON DİSPLAY iPHONE DÜNYASINA GELEBİLİR!

Ross Young, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max'te kullanılan 120 Hz ProMotion ekranların ekran onarım hızını 1 Hz'e kadar düşürebilmesini beklediğini söyledi. Bu yeni yapının da her zaman açık ekran (Always on Display) özelliğinin kullanılmasına imkan tanıyacağı iddia edildi.

iPhone

Geçen yıl, Apple'ın Always on Display özelliğini iPhone 13'e getirebileceği öne sürülmüştü. Ama bu bahis içten çıkmadı. Keza, defalarca açık ekran özelliğine sahip iPhone 14 Pro modellerini onaylama eden güvenilir bir akış da demin ulaşmadı. Ancak tüm bunlar, Apple'ın bir sürpriz yapıp iPhone kullanıcılarını şaşırtmayacağı anlamına gelmiyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum