Gaziantep'te infial yaratan görüntü! Cani baba 3 aylık bebeğini acımasızca dövdü! Anne, yaşananları anlattı

Gaziantep'te ortaya meydana çıkan güç görüntüleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Gaziantep'te infial yaratan görüntü! Cani baba 3 aylık bebeğini acımasızca dövdü! Anne, yaşananları anlattı
30 Kasım 2021 - 14:57

Gaziantep'te ortaya meydana çıkan güç görüntüleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Şahinbey ilçesinde yaşadığı öne sürülen bir kişi, 3 aylık bebeğini kucağına alıp merhametsizce dövdü.

HİÇ ACIMADAN HER ZAMAN VURDU

Cani baba, çığlıklar içinde ağlayan savunmasız bebeğin suratıyla kafasına daima vurdu.

KARISI ODAYA GELİNCE HİÇBİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ DAVRANDI

Bir vakit sonra bebeğin annesi odaya gelirken, baba hiçbir şey olmamış gibi davranmaya başladı. Anne ise bebeğini kucağına alarak sakinleştirmeye çalıştı. O anlar ise izleyenlerin yüreğini yaktı.

Ufak Cihan G. başına aldığı darbelerden beyin kanaması geçirirken anne Semra G. ise evden ayrılarak ailesinin yanına sığındı. Annenin şikayeti üstüne baba Yunus G. gözaltına alındı ve tutuklandı.

GÖZÜ YAŞLI ANNE, YAŞANANLARI ANLATTI

Dün başlangıçta Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan bebek, ilk müdahalenin ardından özel bir hastaneye sevk edildi. Talihsiz bebek hayati tehlikeyi atlatırken anne Semra G., korku doymuş anları İhlas Ajansı ’na (İHA) anlattı.

Eşinin bebeğine uzun süredir kuvvet uyguladığını söyleyen Semra G., bebeğin babasının kucağındayken hep ağladığını belirtti. Kendisini suçlamaması için o anları gizli gizli kayda aldığını açıklayan Semra G., “Çocuğu severken de ‘Oy seni annen mi dövdü ’ diyordu” dedi.

“O ANLARI GÖRÜNCE NEFESİM KESİLDİ”

İlk önce eşinden şüphelendiğini fakat itimat etmek istemediğini aktaran Semra G., yaşananları ilk olarak annesine anlattığını söyledi. Annesinin kendisine “İnsan hiç evladını döver mi” diye sorduğunu paylaşan semra G.,“Aradan birkaç gün geçti. Yine dövmediğini dikkate almak istedim. Daha Sonra birkaç gün boyunca çocuğun matem, çığlık sesini duydum. Beni mutfağa nehir ve Yemek Yemek yapmaya gönderiyordu. O sırada da çocuğu dövüyordu. O dövdüğü esnada kapı deliğinden görmek istedim. Anahtarı çıkarıp delikten baktım. Çocuğun suratına avcunun içiyle vuruyordu. Ansızın çok kötü oldum, geri çekildim. Nefes alamadım. Nefesim kesildi. Aniden içeri daldım. Dövdüğünü anladığımı emin ettirmedim. Çünkü belirlenmiş ettirsem çocuğa ve bana öbür şeyler yapabilirdi” ifadelerini kullandı.

1

“ANNEMDEN KAMERALI TELEFON İSTEDİM”

Bebeğinin eşi kadar dövüldüğünü görmesinin arkasından annesini her yerde aradığını söyleyen Semra G., “Telefonu almamdan şüphelendi. Bende böylece hal hatır sormak için aradığımı söyledim. Anneme o anları görüntüye aldığımı söyledim. Annemden kameralı bir telefon istedim. Televizyon ünitemin altındaki peçeteliğin oraya telefonu sakladım. Kamerayı açtım. O beni çay yapmaya gönderdi. Anlamasın diye telefonu adamakıllı gizledim. Mutfağa girdiğimde bağırma sesleri geldi. Kapının önünde azıcık bekledim. Zaten fazla ta bekleyemedim. İçeri girip bebeği derhal kucağıma aldım. Anlamaması için kendisini suçlamadım” dedi.

“BEBEK BABASININ KUCAĞINDAYKEN DEFALARCA AĞLIYORDU”

Eşinin kendisinden şüphelenmemesi için yanına bebeği sevdiğini sözlerine ekleyen Semra G., “Ben halbuki inanmıyordum ona. Çocuğu severken de ‘Oy seni annen mi dövdü ’ diyordu. Ben bu görüntüyü bilerek çektim. Bebeğe onları yaptığı için canice alacağını da biliyor. Böyle sinirlenince gözü dönüyor. Çocuğum o darptan sonradan beyin kanaması geçirdi. En ağır cezayı alsın hapse girsin. Cezasını çeksin. Hiç çıkmasın oradan. Beni ailemle de tehdit ediyordu. Bana ‘Seni öldürürüm, çocuğu alırım ’ diyordu. Koruma polis istiyorum. Hala korkuyorum. Bebeğim doğduğu günden beridir baskı görüyordu. Fakat inanamıyordum. Telefonumu da aldı. Ailemi arayamıyordum. Zaten bebek onun kucağına gittiğinde durmuyordu. Herkeste duruyordu. Bundan Böyle kokusundan mı anlıyordu bilmiyorum. Ağlamaya başlıyordu. Çocuk bende susuyor lakin onda ağlıyor. Kaç gündür hiç uyumuyorum. Kafamı yastığa koyduğumda o çığlığı, sesi duyuyorum” diye konuştu.

2

GAZİANTEP VALİLİĞİNDEN AÇIKLAMA

Gaziantep Valiliği cani babanın gözaltına alındığını belirtirken, şanssız bebeğin hayati tehlikesinin olduğunu açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği belli ki bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.

29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G. ’nin hekim raporunda kafasında travmaya ast yaralanma olduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.

Olayın şüphelisi Y. G. isimli kişi yakalanarak gözaltına dargın ve adli süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

aa

Cani baba sonradan tutuklandı.

KOMŞULAR ŞAŞKIN

2 yıllık evli olan Yunus-Semra G. çiftinin komşuları ise olayı sosyal medyadan öğrendiklerini ve çok şaşırdıklarını söylediler. Âlem bebeği darp eden fabrika işçisi baba Yunus G.'yi ağırbaşlı bir kişilik olarak tanıdıklarını ifade eden komşularından Ökkeş Sevimli, "Ben görür görmez şok oldum. En son yapacak kişi buydu. Neden yaptığını bilmiyorum. Yaptığı işe bir manâ veremiyorum. Fazla artı dışarı çıkan komşuluk ilişkisi olan birisi değildi. Niçin böyle yaptı anlamadım” diye konuştu.

öte taraftan olayın ardındaki gözaltına alınan Yunus G.'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum