Elon Musk'ın annesi Maye Musk Sports Illustrated'e mayolu poz veren en yaşlı kadın oldu! haberi

Meşhur teknoloji girişimcisi Elon Musk'ın annesi Maye Musk, Sports Illustrated dergisine mayolu poz veren en yaşlı kadın unvanını aldı. Sports Illustared'e verdiği röportajda, "Yaşın sorun olduğunu düşünmedim" diyen Maye Musk şunları ekledi: "Çünkü bir beslenme uzmanı ve bili.

Elon Musk'ın annesi Maye Musk Sports Illustrated'e mayolu poz veren en yaşlı kadın oldu! haberi
18 Mayıs 2022 - 17:45

Meşhur teknoloji girişimcisi Elon Musk'ın annesi Maye Musk, Sports Illustrated dergisine mayolu poz veren en yaşlı kadın unvanını aldı.

Sports Illustared'e verdiği röportajda, "Yaşın sorun olduğunu düşünmedim" diyen Maye Musk şunları ekledi:

BGUS_1832504_001

"Çünkü bir beslenme uzmanı ve bilim insanı olarak yaş sorun değil. Hem dünyadaki kadınlara mutluluğu hedeflemeleri, sevdikleri şeyleri yapmaları, hoş kişilerle bir araya gelmeleri, herkese aleyhinde kibar davranmalarına dair mesaj verebildiğim için çok gururluyum."

Ekran görüntüsü 2022-05-18 152158

Independent'in haberine göre 74 yaşındaki model, "Doğrusu şimdiye kadarki en iyi hayatı yaşıyorum ve bunu hiç beklemiyordum" diye konuştu.

Kapakta Maygel Coronel marka bir mayo giyen Musk, başkalarının kendisini "çılgın" diye niteleyeceğini söyledi ve şunları ekledi:
2022-05-16T013516Z_21027173_MT1CVMD51535012_RTRMADP_3_COVER-IMAGES

"Ihtiyar kadınlarında da mayo giyip fantastik görünebileceğine karar verdikleri için fazla heyecanlıyım. Kadınların mayolarıyla dışarı çıktıklarında hissettiklerini sahiden değiştireceğini düşünüyorum."

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum