Ebru Polat'ı sinirlendiren 'bağ bahçe' yorumu! Tepkisini asıl mesleğini açıklayarak gösterdi... haberi

Her paylaşımıyla ayrı bir durum yaratan başarılı şarkıcı Ebru Polat, son olarak Instagram hesabından takipçileriyle soru yanıt yaptı.

Ebru Polat'ı sinirlendiren 'bağ bahçe' yorumu! Tepkisini asıl mesleğini açıklayarak gösterdi... haberi
27 Haziran 2022 - 12:10

Her paylaşımıyla ayrı bir durum yaratan başarılı şarkıcı Ebru Polat, son olarak Instagram hesabından takipçileriyle soru yanıt yaptı. Ebru Polat bir takipçisi kadar gelen 'bono bahçe' yorumu sonrasında sinirlenerek asıl mesleğini açıkladı. Ebru Polat'ın başlıca mesleğini duyanlar ise şaşkına döndü.

ASIL MESLEĞİNİ TEPKİ OLARAK SÖYLEDİ

Geçtiğimiz gün Instagram hesabından takipçileriyle soru yanıt yapan güzel şarkıcı Ebru Polat, bir takipçisinden gelen açıklama sonrası karşı çıktı.

ebru

Takipçisinin, "Ünlü olmasaydınız şimdilerde Sinop'ta 2 çocuklu bağ bahçe yapan bir aileydiniz ola ki de" yorumu üzerine sinirlenen Ebru Polat ana mesleğini açıkladı.

ebru1

Ebru Polat bu yorum sonrasında tepki göstererek, ""Ben ünlü olmadan önce İzmir'de doğup büyümüş, Göztepe sahilde oturan, eğitime yük veren 7 kuşak hukukçu bir ailenin avukat kızıydım zaten. Meşhur olmamakla tahvil bahçe ne alaka acilen." açıklamasıyla şoke etti. Ebru Polat'ın avukat olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi.

ebru polat1

INSTAGRAM POZLARIYLA OLAY YARATIYOR

Her fırsatta özel hayatıyla ilgili cesur paylaşımlarda yer alan hoş şarkıcı Ebru Polat, mükemmel fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

ebru2

Gözü Kara dekolteli paylaşımlarıyla takipçilerini mest eden hoş şarkıcının paylaşımlarına alkış ve açıklama yağıyor.

ebru3

İşte Ebru Polat'ın sosyal ağ paylaşımları;

ebru5

ebru4

ebru9

ebru8

ebru7

ebru6


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum