Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı'na 5 atama

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı teşkilatındaki dört genel müdürlüğe ve bir genel müdür yardımcılığına yeni tahsis yapıldı.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı'na 5 atama
15 Ocak 2022 - 02:02

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı teşkilatındaki dört genel müdürlüğe ve bir genel müdür yardımcılığına yeni tahsis yapıldı. Alıştırma ve Sosyal Emniyet Bakanlığı meslek müfettişlerinden Recep Güner ise görevinden alındı.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı'na 5 atama

Resmî Gazete ’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Nehir İşletmeleri Genel Müdürlüğü ’ne yeni atamalar yapıldı.

Strateji ve Bütçe Başkanlığı ’nda; Plan ve Programlar Genel Müdürlüğü ’ne Osman Nuri Erdem, Hesaplı Modelleme ve Konjonktür Değerlendirme Genel Müdürlüğü ’ne Esra Güler, Sektörler ve Halk Yatırımları Genel Müdürlüğü ’ne Nebi Çelik, Idare Hizmetleri Genel Müdürlüğü ’ne Mehmet Açık Fikirli ile Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdür Yardımcılığı ’na Çağatay Emrah Öngüt atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık yer alan Başmüfettişlikte, Mehmet Konca görevlendirildi.

Akarsu İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) Yönetim Kurulu üyeliğine ise Akıllı Karaoğlu ve Erdin Hatinoğlu ’nun atanmasına karar verildi.

öte yandan; Egzersiz ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş müfettişlerinden Recep Güner ise görevinden alındı.

Devlete Ait Gazete ’de yayımlanan kararlara tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Strateji ve Bütçe Başkanlığı ve Dere İşletmeleri Genel Müdürlüğü ’nde farklı alanlara yönlendirilmiş kadrolara atamalar yapıldı. Tayin kararlarına kadar, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ’nda açık bulunan Başmüfettişliğe Mehmet Konca, Taktik ve Bütçe Başkanlığı ’nda açık yer alan Plan ve Programlar Genel Müdürlüğü ’ne Osman Nuri Erdem, Hesaplı Modelleme ve Konjonktür Değerleme Genel Müdürlüğü ’ne Esra Güler, Sektörler ve Ulus Yatırımları Genel Müdürlüğü ’ne Nebi Çelik, yardımcılığına ise Çağatay Emrah Öngüt, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü ’ne Mehmet Aydınlatılmış atandı. Alıştırma ve Sosyal Emniyet Bakanlığı İş Müfettişi Recep Güner ise görevinden alındı. Nehir İşletmeleri Genel Müdürlüğü ’nde açık yer alan Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu atandı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum