CHP'li isimden dikkat çeken çıkış! 'Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız' haberi

Genel seçimlere peyderpey yaklaşılırken Insanlar İttifakı'nın çıkaracağı namzet merak ediliyor.

CHP'li isimden dikkat çeken çıkış! 'Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız' haberi
21 Mayıs 2022 - 18:35

Genel seçimlere peyderpey yaklaşılırken Insanlar İttifakı'nın çıkaracağı namzet merak ediliyor. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'dan uyarı çeken bir yorumlama geldi. Elazığ'da yaptığı konuşmada Erol, "Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

chpli-erol-kemal-kilicdaroglunu-cumhurbaskani-yapacagiz_2794_dhaphoto2

"BU ÜLKEYİ DEVLET LİYAKATIYLA YÖNETECEĞİZ"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, fazla sayıda partilinin de hazır bulunduğu, CHP Elazığ İl Başkanlığı'nca düzenlenen 'Elazığ Buluşması'na katıldı. Burada konuşan Erol, 'Insanlar İttifakı' olarak ülke yönetimine talip olacaklarını dile getirerek, “Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız. 'Millet İttifakı' olarak bu ülkenin yönetimine talip olacağız ve bu ülkeyi yöneteceğiz, devlet liyakatıyla yöneteceğiz. Nasıl yöneteceğiz? Hukukun üstünlüğü ile yöneteceğiz. Nasıl yöneteceğiz? 84 milyon yurttaşımızın eşit yurttaşlık hakkına saygı duyarak ve anayasal teminat altına alarak yöneteceğiz” diye konuştu.

Kaynak: DHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum