Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri itirafı! Diziden çıkardığı bölümü anlattı - kars haber

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Bloomberg HT'de ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir ’ programına Galibiyet Algöz ve Nilperi Şahinkaya ile katıldı.

Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri itirafı! Diziden çıkardığı bölümü anlattı - kars haber
10 Mayıs 2022 - 21:56

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Bloomberg HT'de ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir ’ programına Galibiyet Algöz ve Nilperi Şahinkaya ile katıldı. Yeni dizisi ‘Erşan Kuneri ’ ile ilgili konuşan komedyen Cem Yılmaz, diziden çıkardığı bir bölümü anlattı.

FSJkEgpWQAAoPUP

Cem Yılmaz, “Erşan, İtalyan bir yönetmenle birlikte bir film yapıyor, Ultima posta, son posta diye… Onu eledim. Öyküsünü de anlatayım. İki postacı bir kıza aşık oluyorlar, kız adadan taşınınca birbirlerini teskin ediyorlar” dedi.

FSZ5Er3WYAM6lAX

Cem Yılmaz ayrıca, sosyal medya hesabından yeni dizisinde anlattığı filmlerin afişlerini paylaştı.

FSZ5ZsKXEAAcUCN

ERŞAN KUNERİ DİZİSİ KONUSU

Erotik sinemanın meşhur yapımcısı Erşan Kuneri 80 ’lerin başında hapishaneden çıktıktan daha sonra öbür türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal ’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

FSZ6DRxXsAU-24j
İki yılda birbirinden bambaşka yedi film üreten Kuneri Film ’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, nefret filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden ayrı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

FSZ6ZfUX0AAQJK5

FSZ68gxXoAIx6i4

FSZ6mBrXoAcKR_i

FSZ60GHXMAE5VCz

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum