Britney Spears'tan Türkiye paylaşımı! Sosyal medyayı sallayan o video ünlü sanatçıyı ağlattı - kars haber

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada paylaşılan bir video viral olmuştu.

Britney Spears'tan Türkiye paylaşımı! Sosyal medyayı sallayan o video ünlü sanatçıyı ağlattı - kars haber
10 Mayıs 2022 - 19:46

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada paylaşılan bir video viral olmuştu. Anaokuluna giden bir çocuk arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada, aleyhinde elinde pastayla annesini görünce büyük şaşma yaşayan ve gözleri dolan çocuk annesine sarılıp, elini her zaman defa öpmüştü. Annesinin sürprizi aleyhinde büyük mutluluk yaşamış çocuğun görüntüleri sosyal medyada kısa sürede en fazla izlenen videolardan biri olmuştu.

"BU VİDEO BENİ AĞLATTI"

O görüntüleri izleyen Britney Spears gözyaşlarına egemen olamadı. Geçtiğimiz günlerde, nişanlısı Sam Asghari ile ilk bebeklerini beklediklerini duyuran 40 yaşındaki Amerikalı pop yıldızı Britney Spears, küçük çocuğun o görüntülerini 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak 'Bu video beni ağlattı' ifadelerini kullandı.

Spears paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ''Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim! En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün baştan başa uyudum. Anneler gününde baygındım… Bir gün geciktim fazla üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Minik çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin!!! Sahiden ufak bir beyefendi çağırmak istiyorum! Geçmiş Anneler Günü ’nüz kutlu olsun!''

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Britney Spears (@britneyspears)'in paylaştığı bir gönderi


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum