Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin acı sonu! Barfiks demirine asılı halde bulundu - kars haber

Olay, dün saat 12.00 sıralarında Kağıthane 4.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin acı sonu! Barfiks demirine asılı halde bulundu - kars haber
14 Mayıs 2022 - 00:35

Olay, dün saat 12.00 sıralarında Kağıthane 4. Levent ’te meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben Boğaziçi Üniversitesi son derslik öğrencisi Ömer Pural (23), önceki gün akşam saatlerinde sanki zamanlı çalıştığı kaya tırmanışı salonuna geldi. Burada mesaisini tamamladıktan sonradan iş yeri çalışanı Barışma G., Pural ’a meslek yerini kapatacağını ve çıkmaları gerektiğini söyledi. Bunun üzerine Pural, iş yerinde biraz daha kalacağını açıklama ederek Barıştırma G. ’ye çıkabileceğini belirtti. İş yerinden ayrılan Barıştırma G., sabahtan saatlerinde geri geldiğinde Ömer Pural ’ı barfiks demirine asılmış halde buldu. Çalışanın ihbarda bulunması üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, gencin bedeni üstünde yaptığı araştırmalar sonucunda hayatını kaybettiğini belirledi.

fff

YAKINLARI YASA BOĞULDU

Olayın ardındaki çalışma başlatan Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, meslek yeri çalışanı Barış G. ’nin ifadesine başvurarak meslek yerinin emniyet kamera görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan tahlil sonucunda polis, gencin intihar ettiği şüphesi üstüne durduğu öğrenildi. Cumhuriyet savcısı ve olay yeri analiz ekiplerinin çalışması ardından gencin cenazesi, muhakkak vefat sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Gencin ölümünü haber bölge yakınları ise yasa boğuldu.

DAĞCILIK VE TIRMANMA SPORU YAPIYORDU

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olan ve üniversitenin Dağcılık Kulübü ’nde olduğu öğrenilen Ömer Pural ’ın dağcılık ve tırmanma sporu yaptığı öğrenildi. Keza gencin takriben 5 ay önce sevgilisinden ayrıldığı ortaya çıktı. Gençten geriye doğru ise kayalıklarda tırmanış yaptığı görüntüleri kaldı.

(İHA)

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum