Aziz dizisi 5. yeni bölümden ön izleme sahnesi yayınlandı! Aziz ve Efnan herkesi şoke ediyor!

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, ve Fırat Tanış'ın başrollerde oynadığı Aziz dizisi, 3 Aralık Cuma akşamı 5.

Aziz dizisi 5. yeni bölümden ön izleme sahnesi yayınlandı! Aziz ve Efnan herkesi şoke ediyor!
29 Kasım 2021 - 22:33

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, ve Fırat Tanış'ın başrollerde oynadığı Aziz dizisi, 3 Aralık Cuma akşamı 5. bölümüyle seyirci karşısına çıkacak.

Aziz (4)(6)

AZİZ'İN BEŞİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Aziz'in atölyeyi açması özgürlük yaşamak isteyenlere umut olurken, karşı cephede derin bir korku yaratır. Her şeye karşın hayallerinin peşinden giden Aziz, yoluna taş koyanlara karşı umulmadık bir hamle yapar.

Aziz (1)(8)

Dilruba ve Adem cephesinde sular bir türlü durulmaz. Efnan'ın bildiği sırra ulaşmak isteyen Pierre, ona Aziz'in aşkını taahhüt eden şaşılacak bir önerge sunar.

Aziz (7)(3)

Ümitleri yeşeren Efnan Aziz'in kalbini kazanabilecek mi yoksa er ya da geç bu sevdadan vaz mı geçecektir.

Aziz (3)(4)

AZİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz'in izleyiciyi ekran başına kilitleyen 4. bölümünde Aziz, atölyesini büyük bir coşkuyla açmayı başardı. Halı atölyesinin adını "Zülfikar" koyan Aziz, bu düşüncesiyle herkesi duygulandırdı. Atölyenin açılışında Aziz, Efnan'a hediye verirken bu anlar ikilinin birbirine yakınlaşmasına sebep oldu. Efnan'ın daha önce görüp beğendiği bir ayakkabıyı ona hediye eden Aziz, bu hareketiyle Efnan'a büyük bir mutluluk yaşattı. İkilinin bu anlarına şahit olan Dilruba'nın ise öfkeli bakışları dikkat çekti. Aziz, Dilruba ve Efnan arasında yaşanacaklar izleyicide çoktan büyük heyecan yaratırken bölümün bir öteki sürprizi ise Kenan'ın Aziz'in kardeşi olduğunun öğrenilmesiyle yaşandı. Açılışı uzaktan izleyen Kenan'ın, Aziz'e "Kardeşim" demesi izleyiciyi şoke etti.

Aziz (9)(2)

AZİZ, İŞÇİLERE YARDIM ELİNİ UZATTI

Fransız hükümeti, Aziz'in atölyesini açabilmesi için ondan 50 altın istedi. Pierre, Aziz'in bu büyük bedeli ödeyemeyeceğini düşünürken Aziz, Mehmet Ağa'nın kefil olmasıyla bankadan kredi aldı. Bu sırada Galip Payidar, Aziz'e destek olan tüm işçilerin evine haciz yolladı. Bunu duyan Aziz, bankadan aldığı krediyi işçilerin mallarını kurtarmak için kullanırken Mehmet Ağa, Aziz'in bu yardımını güzel karşılamadı.

Aziz (6)(5)

ADEM'DEN BABASINA BÜYÜK TEHDİT

Adem'i fiilen Dilruba'nın vurduğunun ortaya çıkması Payidar ailesinde büyük yankı uyandırdı. Bunun üstüne Handan Hanım'la ilişkisini tüketen Galip Bey, Dilruba ile Adem'in ilişkisini de sonlandırdı. Dilruba'dan ayrılmak istemeyen Adem, babasına meydan okurken baba-oğul aralarında gerilim arttı. Kenan'ın da dolduruşuyla harekete geçen Adem, Galip Bey'in kasasında Edip Payidar'ın yazdığı mektubu buldu. Mektupta, Edip Bey'in bütün mallarını Aziz'e bıraktığı ve bir oğlu daha olduğu yazıyordu. Bütün gerçekleri öğrenen Adem, mektubu kullanarak Dilruba'yla her tarafta barışmalarını sağlaması için babasını korkutma etti.

Aziz (4)(5)

ATATÜRK'TEN AZİZ'E TAKVIYE!

Aziz, 50 altını bulabilmek için ne yapacağını düşünürken Efnan'ın aklına bir fikir geldi. Tüm işçiler birlik olursa, paranın denkleşeceğini ve atölyenin açılabileceğini söyledi. Tüm işçiler ellerinde ne varsa ortaya koydu fakat istenilen para denkleşmedi. Atölye için umutlar tükenirken Ankara'dan büyük yardım geldi. Mustafa Kemal Atatürk, Aziz'e maddi destek yolladı. Ankara'dan gelen vekil, Atatürk'ün selamı olduğunu ve Hatay'ın uykudan kalkma vaktinin geldiğini söyleyerek Hatice Asıl'ya bir çanta dolusu para teslim etti. Hatice Ana, parayı Aziz'e teslim etti. Temsilci Pierre'in karşısına meydana çıkan Aziz, 50 altını eksiksiz vererek ilk zaferini kazandı ve atölyesini açmayı başardı.

Aziz (8)(4)

Proje tasarımını Necati Şahin'in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Şimşek, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu zinde kadroya keza Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Serbest Onan, İmren Şengel gibi birbirinden kıymetli isimler de eşlik ediyor.

Aziz, yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum