Aycan Yanaç kimdir, aslen nereli ve sevgilisi kim? Survivor Aycan Yanaç kaç yaşında?

Survivor 2022 'de yarışacak isimlerden biri Aycan Yaanç oldu.

Aycan Yanaç kimdir, aslen nereli ve sevgilisi kim? Survivor Aycan Yanaç kaç yaşında?
14 Ocak 2022 - 20:48

Survivor 2022 'de yarışacak isimlerden biri Aycan Yaanç oldu. Yanaç, Survivor 2020 ’de başarılı performansı ve cana yakın tavırları ile ilgi toplamıştı. Peki, Survivor Aycan Yanaç kimdir, nereli, kaç yaşında? Aycan Yanaç yaşam öyküsü ve kariyer bilgileri

SURVİVOR AYCAN YANAÇ KİMDİR?

21 Kasım 1998 tarihinde Almanya Nünberg'de dünyaya gelen Aycan Yanaç, futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln ’de devam etmiştir. Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilmiş olan Yanaç, öncelikle 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e aleyhinde UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynamıştır. 2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yarışmış olan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile arkadaşlık maçında Türkiye kadın ulusal takımına birincil kere çağrılmıştır.

140120221541102356398

Türkiye'de A Milli Bayan Futbol Takımı'nda forma giyen Yanaç, forvet mevkisinde oynamaktadır. Aycan Yanaç, Survivor 2020 sezonuyla adını geniş bir kitleye duyurmayı başarmıştır. Survivor ’da uzun süre kalmayı başararak manâlı bir başarı elde etmiş olan Aycan, yarışmaya başlamadan önce "Almanya'da futbolda adımı konuşturdum. Türk milli takımında ter döktüm. Acilen kendimi Survivor'da kanıtlamaya geliyorum." sözleriyle gösterişli olduğunu göstermiştir.

2660935_620x410

Aycan Yanaç yarışmadan elenmeden önce ise "Natürel fakat Fenerbahçeliyim, çünkü Fenerbahçe'den diğer bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Bayan Futbol Takımı açılsa, birincil futbolcusu banko ben olurum." biçiminde konuşmuştu.

SURVİVOR AYCAN YANAÇ'IN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Aycan Yanaç, geçtiğimiz aylarda sevgilisi ile bir pozunu sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Sadece omzu gözüken sevgilisinin kim olduğu bilinmemekteydi. Oysa Yanaç'ın sevgilisinin Zeyd Günay olduğu iddia edilmişti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum