Aile sağlığı merkezinde satırlı saldırgan şoku! Kendilerini odaya kilitlediler

Sultanbeyli'de bulunan bir aile sağlığı merkezinde 9 Kasım tarihinde gerçekleşen olayda, bir birey elindeki satırla duvardaki panoya vurdu peşinde satırı çabuk yere fırlattı.

Aile sağlığı merkezinde satırlı saldırgan şoku! Kendilerini odaya kilitlediler
25 Kasım 2021 - 15:52

Sultanbeyli'de bulunan bir aile sağlığı merkezinde 9 Kasım tarihinde gerçekleşen olayda, bir birey elindeki satırla duvardaki panoya vurdu peşinde satırı çabuk yere fırlattı. Değişken aile sağlığı merkezinden ayrılırken orada yer alan hekim ve çalışanlar paniğe kapılarak kendilerini odaya kapattı. İhbar üstüne olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler şüpheliyi kısa sürede yakaladı. Şüphelinin daha sonra Erenköy Ruh ve Asap Hastalıkları hastanesinde çare altına alındığı öğrenildi.

KENDİLERİNİ ODAYA KAPATTILAR

Emniyet kamerasına yansıyan görüntülerde bir kişinin elindeki maskeyi çöpe attığı arkasında elindeki satırla duvardaki panoya vurduğu, orada bulunanlar kendilerini odaya kapatırken şüphelinin sonradan satırı yere fırlattıktan sonra sıhhat merkezinden ayrıldığı görülüyor.

DHA-İHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum