'Afara'da Yılmaz Vural'a sürpriz hediye haberi

Uğur Aslan, izleyicisinin karşısına kendine has yorumuyla seslendirdiği 'Darıldım Ben Sana Canım' şarkısıyla çıktı.

'Afara'da Yılmaz Vural'a sürpriz hediye haberi
21 Mayıs 2022 - 16:28

Uğur Aslan, izleyicisinin karşısına kendine has yorumuyla seslendirdiği 'Darıldım Ben Sana Canım' şarkısıyla çıktı. Afara ’nın altıncı bölüm konukları ise teknik direktör Yılmaz Vural, müzisyen Cenk Eren, ünlü oyuncular Tuvana Türkay ve Asuman Dabak oldu.

Ekran görüntüsü 2022-05-21 135534

Afara ’da sohbet Uğur Aslan ’ın ikram ettiği çaylarla başladı. Tuvana Türkay, Asuman Dabak, Cenk Eren ve Yılmaz Vural ’ın neşelendirici sohbetiyle renklenen programda hemen hemen kahkaha tufanı yaşandı. Programın ilerleyen dakikalarında Uğur Aslan kavanozdaki eğlenceli sorularını konuklarına dağıttı. Konukların şen sohbetleri renkli anlara sahne oldu.

Ekran görüntüsü 2022-05-21 135619

YILMAZ VURAL'IN YORUMUYLA 'ATEM TUTEM BEN SENİ'

Geceye damga vuran bir diğer eğlenceli durum, Yılmaz Vural ’ın 'karaoke' yaptığı anlarda yaşandı. Vural, kendisine özel olarak hazırlanmış metinlerle 'Atem Tutem Ben Seni' türküsünü eğlenceli yorumuyla seslendirdi. Uğur Aslan, programda tecrübeli teknik direktöre çalıştırdığı takımların logolarının yer aldığı bir kaşkol hediye etti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum