Acun Ilıcalı, Türkiye pazarından çıkamıyor! Hatayspor'un oyuncularına teklif yaptı haberi

Acun Ilıcalı'nın gözü, kulağı Türkiye'de...

Acun Ilıcalı, Türkiye pazarından çıkamıyor! Hatayspor'un oyuncularına teklif yaptı haberi
25 Mayıs 2022 - 16:20

Acun Ilıcalı'nın gözü, kulağı Türkiye'de... Hull City'yi almasına karşın Türkiye pazarından vazgeçemeyen Ilıcalı, Hatayspor'dan iki oyuncuya kancayı taktı. Hatayspor'dan da Ömer Erdoğan, Saba Lobjanidze ve Ayoub El Kaabi hakkında izah etme geldi. Güney ekibinde başkanvekili Mustafa Özat, iki oyuncuları için Hull City'den teklif geldiğini söyledi.

"BIRAKMASI BİZİM İÇİN SÜRPRİZ OLDU"

20211029_2_50649545_70124043

Radyospor'a misafir olan Hatayspor Başkanvekili Mustafa Özat, "Ömer Erdoğan Hocamız'ın görevi bırakması bizim için sürpriz oldu, beklemiyordum. Ben olsaydım; canlı yayında bu durumu izah etmek yerine önce yönetim kuruluyla paylaşırdım. Ama canlı yayında bu cins kararları açıklamak moda oldu. Ömer Hoca'yı eleştirmek için bunu söylemiyorum. Onu çok seviyoruz, yolu açık olsun." dedi.

"SABA LOBJANİDZE VE AYOUB EL KAABİ İÇİN TEKLİFTE BULUNDU"

acun-690x450

Acun Ilıcalı'nın satın aldığı İngiliz takımı Hull City'den iki futbolcuları için öneri aldıklarını açıklayan Özat, "Hull City, Saba Lobjanidze ve Ayoub El Kaabi için teklifte bulundu. Biz de yönetim kurulumuzda bu konuyu konuştuk. Oysa hemen şimdi bir bonservis bedeli belirlemedik" dedi.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum