ABD'deki Kongre Binası baskınında yer alan oyuncu James D. Beeks tutuklandı

Broadway ’in meşhur aktörü James D.

ABD'deki Kongre Binası baskınında yer alan oyuncu James D. Beeks tutuklandı
25 Kasım 2021 - 15:59

Broadway ’in meşhur aktörü James D. Beeks, 6 Ocak ’ta ABD Kongre Binası ’na yapılan baskına katıldığı gerekçesiyle tutuklandı. Oyuncu en son, derhal belirsiz olarak askıya alınan dev yapım Jesus Christ Superstar ’da Judas'ı oynamıştı.

c

ABD Columbia Bölgesi Savcılığı göre Beeks ’in, Kongre'yi engellemek, kısıtlı bir binaya ya da araziye yasa dışı bir şekilde suçlandığı bildirildi.

ghjhgf

MICHAEL JACKSON CEKETİ OYUNCUYU ELE VERDİ

Ntv ’nin haberine kadar; Tutukluluk haberini Jesus Christ Superstar oyununun turne yapımcısı da doğruladı. Üretim şirketi, “soruşturmanın ilerlemesi için yetkililerle bütün işbirliği sağlayacakları” şeklinde açıklama yapıldı.

Michael Jackson taklitleriyle tanıdık Beeks, Kongre Binası baskınında, fotoğraflarda giydiği Michael Jackson ceketiyle tanındı.

b

6 Ocak 2021'de eski ABD Başkanı Donald Trump'ın destekçileri, 2020 Amerika Birleşmiş Devletleri başkanlık seçimlerinin sonuçlarını protesto etmek ve Joe Biden'in zaferini reddettiklerini göstermek için Washington ’da toplandı ve Kongre Binası ’na cebren girdi. İşgal dört saat sürdü ve o kadar fazla kişi gözaltına alındı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum