'10 yıldır manyak gibi çalışıyorum' diyen İrem Derici mal varlığını açıkladı! haberi

2021 yazından bu yanlamasına Cem Belevi ile aşk yaşamış İrem Derici, geçtiğimiz haftalarda ikinci defa aldatılınca ilişkisini noktaladı.

'10 yıldır manyak gibi çalışıyorum' diyen İrem Derici mal varlığını açıkladı! haberi
25 Mayıs 2022 - 16:15

2021 yazından bu yanlamasına Cem Belevi ile aşk yaşamış İrem Derici, geçtiğimiz haftalarda ikinci defa aldatılınca ilişkisini noktaladı. Eski sevgilisinden "Çeyrek popçu" ve "Çöp" diye bahsede Derici, Bursa'daki sahnesinde mal varlığından bahsetti.

"2 TANE ARABAM VAR, EVİMİ SATTIM"

Ayrılığın arkasında peş peşe konserler veren ve sahne şovlarıyla adından söz ettiren şarkıcı, Bursa'daki sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. İş insanlarının bir arada bulunduğu etkinlikte girişimcilik konusunda yetkisiz olduğundan bahseden Derici, "Girişimler, yatırımlar, onlardan hiç anlamıyorum. Para işinden hiçbir şey anlamıyorum. 10 yıldır manyak gibi çalışıyorum, iki tane arabam var, bir evim bile değil. Vardı bir tane sattım onu albüm yaptım. YouTube videolarında yaşarım artık. Hani böyle haberler oluyor ya 'o ünlü popçu bakın acilen ne halde?' diye, Allah korusun da yani" dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum