Öğretmenler Günü'nde Kars'ta Yıldızlar Geçidi

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Kars Grand Ani Otel, yıldızlar geçidine sahne oldu.

Öğretmenler Günü'nde Kars'ta Yıldızlar Geçidi
25 Kasım 2023 - 15:38


Selma Geçer, Ahmet Selçuk İlkan ve Pınar Eliçe konuklara muhteşem bir konser verdi. Grand Ani Otel Yönetimi, sözleri Ahmet Selçuk İlkan'a ait " Kars’ta Güzel "isimli şarkıyı tüm Kars sevdalılarına hediye etti. Assolist Pınar Eliçe, Tolga Çam imzalı kostümüyle hem kulaklara hem de gözlere hitap etti. düzenlenen konserde genç bir hayranı ise Pınar Eliçe’ye çiçek hediye etti.

Kars'a ilk defa geldiğini belirten Pınar Eliçe, "Çocuklarımın babasının memleketinde konser vermek bu kutsal güne nasipmiş. Kars'ın atmosferi, tarihi dokusu, insanların sıcaklığı beni çok mutlu etti. Gördüm ki 15 yıllık aradan sonra sevenlerim beni unutmamış bundan sonra sahneye daha sık çıkıp arayı kapatacağım" diye konuştu.

Ahmet Selçuk İlkan ise Kars’a ikinci kez gelmenin mutluluğunu yaşadığın söyleyerek tüm öğretmenlerin gününü kutladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü gibi anlamlı bir günde Kars’ta olmaktan mutluluk duyan Selma Geçer de öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ve öğretmenlerle bir araya gelmekten son derece gurur duyduğunu söyledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum