Müdür Sağdıç; vefasızlığa dur dedi !

Karsspor tesislerini kente kazandıran Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ismi İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç’ın sayesinde yeniden tesisin duvarlarına asılacak.

Müdür Sağdıç; vefasızlığa dur dedi !
19 Eylül 2020 - 09:15

Kars’ta 1993-1997 yıllarında görev yaptığı dönem Karsspor için her türlü desteğini veren ve tesisleri Karsspor’a kazandıran Kars Emniyet eski Müdürü Şehit Ali Gaffar Okkan’ın isminin yer aldığı tabela bilinmeyen bir nedenle indirildi ve tesis bakımsızlıktan duvarlarında dökülme ve çürümeye meydana geldi.

Gündeme getirilen haber ile ilgili Karsspor ve tesisi kullanan Kars36Spor yönetiminden herhangi bir açıklama gelmezken, İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç’ın talimatıyla eskimiş ve yerde bulunan tabela emniyet personeli tarafından bölgeden alındı.

Kentteki bir tabela firmasına götüren emniyet personeli Müdür Sağdıç’ın talimatıyla yenisinin yapılması ve en kısa sürede tesisin duvarına asılması için çalışma başlatıldı.

Yeni tabelanın maliyetinin Kars İl Emniyet Müdürlüğü tarafından karşılanacağı öğrenilirken, bu durumun Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’a vefa göstergesi olduğu gözlendi.

Ayrıca, Karsspor ve tesisi kullanan Kars36Spor yönetimi ise sessizliğini halen koruyor.

haberimiz-kars-emniyetini-harekete-gecirdi-(1).jpghaberimiz-kars-emniyetini-harekete-gecirdi-(2).jpghaberimiz-kars-emniyetini-harekete-gecirdi-(3).jpghaberimiz-kars-emniyetini-harekete-gecirdi-(4).jpghaberimiz-kars-emniyetini-harekete-gecirdi-(5).jpg

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum