MasterChef şampiyonluk gecesinde Acun Ilıcalı'dan Survivor All Star açıklaması: Açılışta çok büyük sürpriz var

MasterChef Türkiye'de Temmuz ayından bu yana süren heyecan, 14 Ocak Cuma akşamı canlı olarak ekrana gelen final bölümünde son buldu.

MasterChef şampiyonluk gecesinde Acun Ilıcalı'dan Survivor All Star açıklaması: Açılışta çok büyük sürpriz var
15 Ocak 2022 - 03:02

MasterChef Türkiye'de Temmuz ayından bu yana süren heyecan, 14 Ocak Cuma akşamı canlı olarak ekrana gelen final bölümünde son buldu. MasterChef'in finalinde Eren ve Hasan karşısında karşıya geldi.

Survivor için Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı da canlı yayında MasterChef'e bağlandı.

acun1

"PEK BİR SÜRPRİZ YAPACAĞIZ Kİ TANITIMA KOYAMADIK"

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna ile konuşan Ilıcalı, Survivor All Star'ın birincil günündeki büyük sürprizden bahsetti.

acun2
Acun Ilıcalı, "Açılışta öyle bir sürpriz yapacağız ama o yüzden tanıtıma koyamadık. Sürpriz bozulmasın diye yayınlayamadık.O yüzden tanıtım kısa oldu.Çok hoş bir sürprizle başlayacağız açılışta. Kurallarda da bu sene kayda değer şansın dönmesi var. Yarışmacılar fazla iddialı. Başlangıç oyunu müthiş bir oyun, sürpriz olduğu için açıklayamıyorum" dedi.

ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLERDE KİMLER VAR?

Survivor All Star ünlüler takımında, Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Uzlaşma Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydınlatılmış, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yer alıyor.

Gönüllüler takımı kadrosu ise Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Sonsuz, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Aydemir'den oluşuyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum