Daha sağlıklı su için talimat !

Kars’ta asbestli borular, polietilen borularla değiştirilecek.

Daha sağlıklı su için talimat !
13 Ekim 2020 - 09:47 - Güncelleme: 13 Ekim 2020 - 09:51
 

Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Aydınlıkevler Mahallesinde devam etmekte olan 2 bin metrelik içme suyu şebekesi çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Öksüz burada yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın sağlığına önem veriyoruz. Daha önce su şebekesinde kullanılan asbestli borular, Polietilen borularla değiştirilerek halkımızın sağlıklı su kullanması sağlanacak.” dedi.

Öksüz daha sonra Aydınlıkevler, Bülbül, Şehitler ve Yenişehir Mahallelerinde devam etmekte olan yol-kaldırım çalışmalarını inceledi ve çalışmaların en kısa sürede tamamlanması talimatı verdi.

oksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(2).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(1).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(3).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(4).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(5).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(6).jpg

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum