Beşiktaş mağlubiyeti sonrası Erol Bulut'tan anlamlı mesaj: Hayat kısa, iyi geçinin

Beşiktaş'a 1-0 mağlup olan Gaziantep FK'de karşılaşmanın peşinde teknik direktör Erol Bulut önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş mağlubiyeti sonrası Erol Bulut'tan anlamlı mesaj: Hayat kısa, iyi geçinin
14 Ocak 2022 - 23:55

Beşiktaş'a 1-0 mağlup olan Gaziantep FK'de karşılaşmanın peşinde teknik direktör Erol Bulut önemli açıklamalarda bulundu. İyi mücadele ettiklerini belirten Bulut, siyah-beyazlıların teknik direktöründen de övgüyle bahsetti.

"TOPU DÜRÜST DEĞERLENDİRMEMİZ LÜZUM"

Yedikleri golü anlatan Erol Bulut, "İyi mücadele ettik fakat sadece çaba yetmiyor. Topu dürüst değerlendirmeniz gerek. Merkeze top atılmayacak dedik fakat merkeze atılan top geri döndü. Golü de pek yedik." ifadelerini kullandı.

"İYİ GEÇİNMEK GEREKİYOR"

Önder Karaveli'den övgüyle bahseden deneyimli çalıştırıcı, "Yaşam kısa, iyi geçinin. Yaşadık, biliyorsunuz. İyi geçinmek gerekiyor. Benim öteki hocalarla da olsun kimseyle sorunum değil. Maçtan sonradan görüştüğüm hocalar oluyor. Önder öğretmen, çok kaliteli ve kıymetli bir insan. Beşiktaş şu an bir çıkışta. Ona ve Beşiktaş'a başarılar dilerim." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum