Mihralibey Ortaokulu Erkek Badminton Takımı ilerliyor
Badminton Yıldızlar Grup Müsabakalarında Kars Mihralibey Ortaokulu Erkek Badminton Takımı Türkiye’de ilk 18 takım arasına girdi.
![Mihralibey Ortaokulu Erkek Badminton Takımı ilerliyor](https://www.serhattv.com.tr/images/haberler/2024/03/mihralibey-ortaokulu-erkek-badminton-takimi-ilerliyor.jpg)
30 Mart 2024 - 09:15
24 - 26 Mart 2024 tarihleri arasında Kars’ın ev sahipliği yaptığı okul sporları Badminton Yıldızlar Grup Müsabakalarında, Kars’ı temsil eden Mihralibey Ortaokulu Erkek Badminton Takımı, grup ikincisi olarak 16-19 Nisan tarihleri arasında Kırklareli’nde yapılacak olan Türkiye Finalleri’ne gitmeye hak kazanarak, Türkiye'de ilk 18 takım arasına girdi.
![](https://www.serhattv.com.tr/images/files/2024/03/6607ae7b33439.jpg)
FACEBOOK YORUMLAR