Zoom nasıl indirilir? Zoom kullanma rehberi…

Zoom uygulaması, Play de ve Apple Store da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Son zamanların en popüler uygulaması olan Zoom hem Android hem de İOS için uyumlu çalışabiliyor. ZOOM KULLANMA REHBERİ Zoom programını indirdikten sonra ana ekran üzerinde yer alan ifadeler kısmında online ders yapmak için tıkla, yeni bir online derse katılma, ders planlama gibi farklı ingilizce seçenekler […]

Zoom nasıl indirilir? Zoom kullanma rehberi…
29 Eylül 2020 - 10:54

Zoom uygulaması, Play de ve Apple Store da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Son zamanların en popüler uygulaması olan Zoom hem Android hem de İOS için uyumlu çalışabiliyor.

ZOOM KULLANMA REHBERİ

Zoom programını indirdikten sonra ana ekran üzerinde yer alan ifadeler kısmında online ders yapmak için tıkla, yeni bir online derse katılma, ders planlama gibi farklı ingilizce seçenekler yer alıyor. Öğretmenler online ders yapmak için "new meeting" yeni bir online derse katılmak isteyen öğrenciler "join" ders planlama kısmı ise "meetings" olarak yer alıyor.

ZOOM NASIL İNDİRİLİR?

Zoom uygulaması hem Play de hem Apple Store da bulunabiliyor. İlgili uygulama marketlerinin arama kısmına Zoom yazarak programı indirebilirsiniz. Program genel kullanımda ücretsiz ancak daha büyük toplantılar başlatmak gibi ek seçeneklere ücret ödemek gerekebiliyor.

Zoom un özellikleri şunlardır;

– Toplantı

– Video Webinar

– Konferans Odası

– Telefon İletişimi

– Chat Mesajlaşma

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum