Yüzlerce öğrenciye 'YKS danışmanlık hizmeti' verildi

Denizli'de Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi Yönetim ve Araştırma Merkezi iş birliğiyle üniversite seçme hakkı olan gençlere 'YKS Tercih Danışmanlığı Hizmeti' verildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şenız Doğan, "Bu hizmetle geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için bilinçli ve doğru bir üniversite tercihi yapmış olduk" dedi. Tüm gençlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Yüzlerce öğrenciye 'YKS danışmanlık hizmeti' verildi
05 Ağustos 2022 - 15:54
Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi, En son ajansdan gelen bilgilere göre: Denizli'de Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi Yönetim ve Araştırma Merkezi iş birliğiyle üniversite seçme hakkı olan gençlere 'YKS Tercih Danışmanlığı Hizmeti' verildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da, "Bu hizmetle geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için bilinçli ve doğru bir üniversite tercihi yapmış olduk" dedi. Tüm gençlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Merkefendi Belediyesi öğrencilerimize destek oluyor. Bu kapsamda Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi Liderlik ve Araştırma Merkezi iş birliği ile Yükseköğretim Kurumları Sınavını geçen ve oy kullanma hakkı kazanan öğrencilere danışmanlık hizmeti verildi. Yüzlerce öğrenci profesyonel danışmanların hizmetlerinden yararlandı. Üniversite adaylarına puanlarına göre gidilebilecek en iyi üniversiteler ve bölümler detaylı olarak anlatıldı.

"Gençlerimizi üniversite hayalleri için destekliyoruz"
Merkezefendi Belediye Başkanı Şez Doğan, üniversite seçme danışmanlığından yararlanan öğrencilere başarılar dileerek, "Bu sınava büyük bir emekle giren ve başarılı olan tüm gençlerimizi yürekten kutluyorum. Elde ettikleri başarılı sonuçlarla üniversite öğrencisi olmaya hak kazanan gençlerimize 10 gün boyunca danışmanlık hizmeti verdik. Gençlerimizin kendileri için en uygun ve doğru seçimi yapabilmeleri için kapsamlı ve kapsamlı bir araştırma yaptık. Ülkemizin geleceği için büyük önem taşıyan gençlerimize eğitimde başarılar diliyorum. Biz her zaman gençlerimizin yanında olduk ve kendimize sahip çıkacağız."
Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi
Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi
Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi

Geniş bir şekilde, Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum