Yer: İstanbul! 2. kattan atlayıp dehşet saçtı: Çok korktum, inşallah bir daha gelmez haberi

Durum, İstanbul Ataşehir'de meydana geldi.

Yer: İstanbul! 2. kattan atlayıp dehşet saçtı: Çok korktum, inşallah bir daha gelmez haberi
25 Mayıs 2022 - 16:06

Durum, İstanbul Ataşehir'de meydana geldi. Sabah saatlerinde evde kendine hasar veren 35 yaşındaki Mustafa Kanık, ikinci kattaki daireden binanın bahçesine atladı. Komşusuna saldırıp köpeğini de bıçakla yaralayan Kanık gözaltına alındı. Olayda köpeği yaralanan, eşi ve çocukları ile büyük korku yaşayan Mert Solar "Üstteki katta atlayarak köpeklerime ve bana saldırdı" dedi. Solar'ın eşi Esin Solar ise "Çok korktum, inşallah bir daha gelmez" dedi.

-atasehir039de-2.-kattan-atlayip-dehset-sacti_3866_dhaphoto1

GÖZALTINA ALINDI

Olay saat 09.30 sıralarında İnönü Mahallesi Yeşil Sokak'ta meydana geldi. İddiaya kadar 6 katlı binanın ikinci katında oturan evli ve 1 çocuk babası Mustafa Kanık evinde kendisine bıçakla hasar vermeye başladı. Kanık, bir vakit sonra oturduğu dairenin penceresinden giriş katta oturan Mert Solar'ın dairesinin bahçesine atladı. Bacağından ve yüzünden yaralanan Mustafa Kanık elindeki bıçakla bahçede yer alan köpeklerden birini bıçakladı. Zarar Görmüş köpek bahçeden çıkarak kaçtı. Mert Solar saldırgana müdahale etmek isteyince Kanık bu kere ona yöneldi. Çevredekiler durumu polise bildirdi. Solar ve çevredekilerin müdahale ettiği şüpheli durum yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

-atasehir039de-2.-kattan-atlayip-dehset-sacti_3866_dhaphoto2 (1)

Polis ekipleri, eşi ve çocuğu olduğu aşina Mustafa Kanık oturduğu dairenin kapısının kilitli olması üstüne içeri girmek için itfaiye ekibi çağırdı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ile daire giren polis ekipleri, şüphelinin eşi ve çocuğunun evde olmadığını saptama etti.

"ÇOK KORKTUM, İNŞALLAH BİR DAHA GELMEZ"

Olayda köpeği yaralanan, eşi ve çocukları ile büyük nefret yaşamış Mert Solar, "Içten akıcı tanımam kendisini. Daha önce de eşine ve çocuğuna darbettiğinden polise şikayet ettik. Üst katta atlayarak köpeklerime ve bana saldırdı" diye konuştu.

Eşi Esin Solar ise, "Bir ses duyduk bahçede. Yukarıdan atlamış. Elinde bıçak olan bir adam var. İtfaiye ve polis kapıyı kırarak daireye girdi. Eşi ve çocuğu evde değilmiş. Çok korktum, inşallah yeniden gelmez" dedi.

Kaynak: DHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum