Yatak pozuyla olay olmuştu! Şeyma Subaşı eğlencenin dibine vurdu! Ibiza'da kıvrak dansıyla büyüledi... haberi

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'yle ayrılmasının arkasında hayatına batmış dizgin aralıksız Şeyma Subaşı, Ibiza'da tatile gitti.

Yatak pozuyla olay olmuştu! Şeyma Subaşı eğlencenin dibine vurdu! Ibiza'da kıvrak dansıyla büyüledi... haberi
25 Mayıs 2022 - 16:17

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'yle ayrılmasının arkasında hayatına batmış dizgin aralıksız Şeyma Subaşı, Ibiza'da tatile gitti. Her paylaşımıyla olay yaratan Şeyma Subaşı, katıldığı bir parti eğlencenin dibine vurdu. Şeyma Subaşı'nın dansı az kalsın olay yarattı.

şeyma3

YATAK POZUYLA OLAY YARATMIŞTI

İspanya İbiza'da tatile çıkan ve her fırsatta gözü kara pozlarını Instagram'da sergileyen Şeyma Subaşı olay paylaşımlara imza atmaya devam ediyor.

şeyma2

Her fırsatta özel hayatıyla ilgili paylaşımlarda bulunan Subaşı, Ibiza'da eğlencenin arkasından yorgunluğunu dile getirdiği bir yatak pozuyla takipçilerinin dikkatini çekmişti.

şeyma4

KIVRAK DANSIYLA GÖZ ALDI

Son olarak Ibiza'da katıldığı bir partide görüntülenen Şeyma Subaşı, arkadaşlarıyla birlikte eğlencenin az daha dibine vurdu.

şeyma

Müzik eşliğinde coşan ve kıvrak dansıyla herkesi mest eden Subaşı'nın o halleri sosyal medyaya damga vurdu.

şeyma1

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum