Yalancı dizisi final yaptı! Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den veda paylaşımları

Show TV ’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Palavracı erken final yapıyor.

Yalancı dizisi final yaptı! Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'den veda paylaşımları
23 Kasım 2021 - 23:10

Show TV ’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Palavracı erken final yapıyor. Palavracı dizisi 23 Kasım Salı akşamı final bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

TERZİOĞLU VE BADEMCİ'DEN VEDA PAYLAŞIMLARI

Dizide Mehmet Emir'i canlandıran Salih Bademci, Instagram sayfasından rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu paylaşımında "Tanıştığıma, çalıştığıma böylece memnunum fakat" notunu yazarak Burçin Terzioğlu'nu etiketledi.

bs2

Yalancı'nın Deniz'i Burçin Terzioğlu da başka bir kareyi "Fazla sevmek canım partnerim" notuyla paylaştı.

bs3

bs4

"HOŞ BIR ŞEKILDE KAL DENİZ"

Başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu Instagram hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı. Terzioğlu şu ifadeleri kullandı:
"Yolculuğumuz kısa sürmüş olsa da, kibir duyduğum bir projede, kadına şiddetin hiçbir şekline gürültüsüz kalmayan savaşçı bir karakteri canlandırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Hoş Bir Şekilde kal Deniz,
hoşca kal YALANCI"

burcin11

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİRİLMİŞTİ

İngiliz yapımı Liar dizisinden uyarlanan Yalancı, ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma akşamı izleyiciyle buluşmuştu. Oysa Show TV'nin Murat Yıldırım'ın yeni dizisi Aziz'i cuma akşamlarına almasının ardındaki, Palavracı salı akşamları ekrana gelmeye başlamıştı. Oysa günü değişen Palavracı'nın reytinglerinde düşüş yaşanmıştı.

Yalancı (1)(17)

YALANCI FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Yalancı'nın 10. bölümünde Deniz, Mehmet Emir aleyhinde fiziksel deliller ele geçirmeyi başarmıştır. Mehmet Emir ise hayatındaki her şeyi geride bırakarak yok olmayı seçmiştir.

Yalancı (4)(13)

MEHMET EMİR ÖLDÜRÜLÜYOR!

Polis her tarafta Mehmet Dikte ’i arar ama Mehmet Dikte yakalanamaz. Mehmet Emir ’in kayboluşundan bir ay sonra cesedi bulunur. Mehmet Emir öldürülmüştür ve pek fazla kişinin onu öldürmek için sebebi olmasına karşın bütün oklar katilin Deniz olduğunu dikkat çekici etmektedir.

Yalancı (3)(12)

Deniz ise Mehmet Dikte ’i öldürmediğini, Mehmet Dikte ’in kendisine tuzak kurduğunu, bu yolla kendisinden intikam aldığını iddia etmektedir.

Yalancı (5)(10)

Her şey aradan geçen bir ayda olmuştur. Deniz baş değişken konumundadır. Kendisini aklamak için geçen bir ayda ne olduğunu çözmek zorundadır.

Yalancı (1)(18)

Show TV ’de yayınlanan, yapımcılığını Süreç Film ’in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı ad Hülya Gezer ’in yaptığı, senaryosunu Volkan Sümbül ve Meryem Gültabak'ın kaleme aldığı Palavracı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Dikte Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Hür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor. 

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum