Ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan Fenerbahçe teknik direktörü Pereira'ya olay gönderme!

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Fenerbahçe Göztepe maçının berabere sonuçlanmasının peşinde Twitter hesabından, takımın teknik direktörüne durum göndermede bulundu.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan Fenerbahçe teknik direktörü Pereira'ya olay gönderme!
30 Kasım 2021 - 00:40

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Fenerbahçe Göztepe maçının berabere sonuçlanmasının peşinde Twitter hesabından, takımın teknik direktörüne durum göndermede bulundu. Kısa süre içinde binlerce beğeni alan Uluğ'un paylaşımının altına birçok açıklama geldi.

DERYA ULUĞ'DAN PEREİRA'YA OLAY GÖNDERME!

Süper Lig'in 14. haftasında Göztepe ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Berabere sona eren maçta Göztepe golü 40. dakikada Adis Jahovic ile, Fenerbahçe ise 48. dakikada Serdar Dursun ile buldu. Maçın arkasında Derya Uluğ'un, "Exten next Olmazın gövde bulmuş hali Pereira" paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi ve açıklama aldı.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan Fenerbahçe teknik direktörü Pereira'ya olay gönderme!

PEREİRA ELEŞTİRİLERİ YANITLADI

Karşılaştırmayı değerlendiren Pereira ilk yarıda nitelikli oyun sergilediklerini düşündüğünü ifade etti. İfadelerine, "Fazla pozitif pozisyon ürettik; skor adil değildi" diye devamlı Pereira değişikleri kendisinin yaptığını, sonuçta takımın hocasının kendisi olduğunu söyledi.

Göztepe karşılaşmasının peşinde tüm gözler Pereira'daydı. Karşılaşmayı değerlendiren Pereira, " Rakibimiz uzun toplarla gelmeye çalıştı. Azıcık daha artı orta yapabilir, Serdar Dursun'u değerlendirebilirdik. İlk yarıda kaliteli bir oyun oynadık. İlk yarının sonucu adil değildi. Rakibimizin attığı gol ofsayttı fakat yeni kaide gereği hakemler pozisyon gereği sonuna kadar oynatmak durumunda kalıyor. Kaide bu şekilde. Maçın ikinci yarısında 1-1'e getirdik. Maç içerisinde oyun kalitesi azaldı. Oyun fazla durdu. Hakemler üzerinde de zorlama vardı. Faul üstüne faul vardı. Sahada tartışmalar oldu. Oyunun kalitesi azaldı. İkinci yarıda şahsiyet ve istek gösterdik. " dedi.

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ'dan Fenerbahçe teknik direktörü Pereira'ya olay gönderme!

OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİNE DEĞİNDİ

Oyuncu değişikliği konusuna ilişkin konuşan Pereira yetersiz gördüklerine müdahale etmesi gerektiğini söyleyerek, "Değişim yaparken amacım savunma ve ofansta daha iyi olmak. Maç bir yerden daha sonra kumara döndü. Golü atabilirdik de, yiyebilirdik de. 1 hafta içinde 3. maçımız. Bir Takım oyuncular yorgundu. İlk yarıda savunmada gösterdikleri diriliği ikinci benzeri gösteremediler. Ben de müdahale etmek durumunda kaldım. Tekrar kalite katmak, ilk yarıdaki gibi oynamak için şartların değişmesi yaptım. Amacımız buydu tabii ki. İnsanlar istedikleri gibi eleştirebilirler, istediklerini söylebilirler. Burada hoca benim. Değişikliklere ben karar veririm." diye konuştu.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum