Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'dan olay itiraf! ''Gururumla oynandı!''

Bağcılar'da bir gecekondu mahallesi mahallesinde büyüdüğünü ve fakir bir çocukluk geçirdiğini anlatan Hasan Can Kaya, kariyerine ve özel hayatına dair yaptığı açıklamalarla uyarı çekti. ''GURURUMLA OYNANDI'' Hasan Can Kaya, komedyenliğe gönül verdiği için çevresi göre onay.

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'dan olay itiraf! ''Gururumla oynandı!''
30 Kasım 2021 - 13:50

Bağcılar'da bir gecekondu mahallesi mahallesinde büyüdüğünü ve fakir bir çocukluk geçirdiğini anlatan Hasan Can Kaya, kariyerine ve özel hayatına dair yaptığı açıklamalarla uyarı çekti.

''GURURUMLA OYNANDI''

Hasan Can Kaya, komedyenliğe gönül verdiği için çevresi göre onaylanmadığını ''Her kalktığım sabahleyin, insanları razı etmek zorunda kalıyordum'' sözleriyle anlattı. ''Ben bu işi yapmasaydım delirirdim'' diyen Kaya, ''Şu meslek yüzünden gururumla fazla oynandı fakat mesleği bırakamadım'' ifadelerini kullandı. Ünlü komedyen, geçmişte fazla aşık olduğu bir kadını, sırf gururuyla oynadığını için terk ettiğini de sözlerine ekledi.

''SEYİRCİLERİM BENDEN ZENGİNDİ''

Babasını kaybedince dünyası başına yıkılan Hasan Can Kaya, artık hayatta istemediği hiçbir şeyi yapmamaya karar verdiğini ve Konuşanlar projesine de böyle başladığını belirtti. Leman Kültür Merkezi'nde stand-up yaptığı günleri anlatan meşhur komedyen, ''Seyircilerimin hepsi benden zengindi. Ben de şöyle düşündüm; YouTube'da bir proje yapacağım. Seyircilerimin arasından bir yatırımcı bulacağım ve ona ortaklık öneri edeceğim.Çünkü popülerliğin ne kadar manâlı bir şey olduğunu anlamıştım. dahası projemden para kazanmayı istiyordum. Şükürler olsun ancak Konuşanlar bana ikisini de nasip etti. Konuşanlar'ı ben 2016'da yazdım lakin 11 yerden ret yedi.''

İLK SÖZLEŞMESİNİ PEÇETEYE YAZDI

2018'den bu yandan karşısına daima iyi halk çıktığını anlatan Hasan Can Kaya, 3 bölüm çekebilmek için bir yatırımcı bulduğu ve ilk sözleşmesini, bir lahmacuncuda peçeteye yazdığı itirafıyla da, sevenlerini şaşırttı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum