Ümraniye 'de korku dolu anlar! Ailesi içindeyken evi ateşe verdi, itfaiyeyi böyle engelledi

Nefret batmış anların yaşandığı durum, saat 18.15 sıralarında Ümraniye Esenkent Mahallesi Kalem Sokak ’ta yer alan binada meydana geldi.

Ümraniye 'de korku dolu anlar! Ailesi içindeyken evi ateşe verdi, itfaiyeyi böyle engelledi
14 Ocak 2022 - 21:50

Nefret batmış anların yaşandığı durum, saat 18.15 sıralarında Ümraniye Esenkent Mahallesi Kalem Sokak ’ta yer alan binada meydana geldi. İddiaya tarafından, madde bağımlısı olan bir kişi, içerisinde annesinin, eşinin ve iki çocuğunun bulunduğu evi ’Beni bu ışık halkası düşürenler utansın ’ diyerek ateşe verdi.

EŞİ VE İKİ ÇOCUĞU KENDİNİ DIŞARI ATTI, ANNESİ ÇIKAMADI

Evin yanmaya başladığını ayrım eden iki çocuk ile anneleri kendilerini dışarı atarken, evi yakan şahsın annesi evden çıkamadı. Bir süre yangının çıktığı evde kalan ihtiyar bayan dumandan etkilendi. İhbar üstüne olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

BIÇAKLA İTFAİYEYİ ENGELLEDİ

İtfaiyeyi gören şahıs, eline bıçak alarak itfaiyenin eve girmesini ve yangına müdahale etmesini engelledi. Şahıs bu sırada bıçak ile kendisini hafif yaraladı. Polisin ve itfaiyenin çabası sonucu bıçaklı şahsın engellenmesiyle itfaiye yangına müdahale ederek söndürdü. Bıçaklı kişi polis göre gözaltına alınırken dumandan etkilenen kadına sağlık durumu ekiplerince müdahale edildi.

37f88103-c807-436e-ade9-7f45b68e8d7e

"KOMŞUMUZ, MADDE BAĞIMLISI OLDUĞU SÖYLENDİ"

Olaya şahit olan Adem Özdemir, "Komşumuz, madde bağımlısı olduğu söylendi. ’Beni bu hale düşürenler utansın ’ dedi. Evi ateşe verdi. Evde ne var ne yok balkona çıkardı. Elinde bıçak vardı ama zarar vermedi. Sonra polisler götürdü. Çatı tutuştu lakin itfaiye erken müdahale etti" dedi.

0f20a0c3-4d16-4ac1-be33-4503aec95634

öte taraftan, evin ateş alev yandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. (İHA)


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum