Uğurcan Çakır: "Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak"

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, bu sezon hedeflerinin ligi kazanmak olduğunu, Şampiyonlar Ligi gruplarında kalmak istediklerini belirtti. Çakır, transferle ilgili bir durum olmadığını da ifade etti.

Uğurcan Çakır: "Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak"
06 Ağustos 2022 - 00:22
Uğurcan Çakır: “Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak”, En son ajansdan gelen bilgilere göre: Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, bu sezon hedeflerinin ligi kazanmak olduğunu, Şampiyonlar Ligi gruplarında kalmak istediklerini belirtti. Çakır, transferle ilgili bir durum olmadığını da ifade etti.
Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında İstanbulspor'u 2-0 mağlup etti. Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır, maçın ardından basına açıklama yaparak yeni sezonun herkes için hayırlı olacağını belirterek, "Umarım bu sezon fair play'in tartışıldığı tüm takımlar adına sakatlıksız bir sezon olur. . İlk oyunlar zordur. Buradan galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz. İyi savaştık, iyi koştuk. Galibiyetle başlamak önemliydi ve umarım devam ederiz. Yeni oyunculara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Giden oyuncular çok kaliteliydi, gelenler de öyle. Uyumluluk sorununu azaltmaya çalışıyoruz. Geçen sene iyi bir maç çıkardık. Bu yıl hedefimiz Şampiyonlar Ligi ve Şampiyonlar Ligi gruplarında kalmak. Kopenhag'daki maçlar şimdiden başladı, daha hazırlıklı görünüyorlar ama kalitemize güveniyoruz. Umarım gruplarda kalabiliriz" dedi.
"Şimdi transferle ilgili bir şey yok"
Transferi sorulduğunda Çakır, "Şimdi transferle ilgili bir şey yok. Benim için Türkiye'nin en büyük kulübü olan Trabzonspor'dayım. Şimdi burada mutluyum. Transfer teklifi gelirse oturup değerlendiririz. Burada çok mutluyum ve Trabzonspor'un başarısına odaklandım."

Geniş bir şekilde, Uğurcan Çakır: “Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak” başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum