Üç Kuruş dizisine yeni aktarma! Bora Akkaş da Üç Kuruş'a katıldı! haberi

Show TV'de bu sezon Çukur'un yerine ekrana gelen Ay Üretim imzalı Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunu büyütmeye devam ediyor.

Üç Kuruş dizisine yeni aktarma! Bora Akkaş da Üç Kuruş'a katıldı! haberi
26 Ocak 2022 - 21:39

Show TV'de bu sezon Çukur'un yerine ekrana gelen Ay Üretim imzalı Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunu büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda sanatçı oyuncu Zafer Algöz'ün veda ettiği Üç Kuruş'a son olarak Sezin Akbaşoğulları katılmıştı. Meşhur oyuncu dizide Azade karakterini canlandırmaya başlamıştı.

Üç Kuruş (3)(25)

DİZİDEKİ DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK

Sezin Akbaşoğulları'nın gerisinde Üç Kuruş'un kadrosuna yeni bölümde Bora Akkaş da dahil oluyor.Bora Akkaş dizinin ekibine dahil oldu. Seyirci, Akkaş'ı daha önce görmeye alışılmış olmadığı bir rolle izlemeye hazırlanırken Bora Akkaş'ın hayat vereceği kişilik, hikayedeki birçok ismin hayatında kritik bir role sahip olacak.

Bora Akkaş

İlk olarak adını Geniş Aile dizisiyle duyuran 31 yaşındaki oyuncu, son olarak ise Blu TV'de yayınlanan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy'la birlikte başrolde oynamıştı.

Yer-Aldigi-Dizilerdeki-Basarisini-Bu-Defa-Yesilcamda-gosterecek-Bora-Akkas-Kimdir-negibi-com-dijital-icerik-platformu-1

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad'ın imzası yer alan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki 'Üç Kuruş'un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Kadir Çermik, Sezin Akbaşoğulları, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Mehmet Bozdoğan, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Gezgin, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne meydana çıkan oyuncuları ile artist isimler buluşuyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum